sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Kolejny ósmy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie

Kolejny ósmy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie - szpital w Koninie / fot. google map
szpital w Koninie / fot. google map 

Według opublikowanej dziś tj. 18 czerwca 2020 roku aktualizacji Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na temat stanu zagrożenia COVID-19 zarejestrowano ósmy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim.

Na dzień 18 czerwca WUW potwierdza 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce w tym jeden z przypadków dotyczy mieszkanki naszego powiatu. Z raportu WUW dowiadujemy się, że dodatni wynik testu na SARS-CoV-2 wykazano u 66-letniej kobiety z powiatu tureckiego, która jest hospitalizowana w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie. Nowy przypadek zakażenia potwierdza Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Turku.

reklama

Na chwile obecną w powiecie tureckim mamy dwa przypadki chorych na COVID-19. Do 39-letniej kobiety, która przebywa w izolacji domowej dołączyła dziś 66-latka. Dotychczas w powiecie stwierdzono osiem przypadków zarażenia koronawirusem z czego sześć osób wyzdrowiało.

Wg porannego raportu WUW w Wielkopolsce do tej pory odnotowano 2429 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 166 osób zmarło, a 1652 wyzdrowiało. Hospitalizacji podlega 108 osób, 4 771 jest w kwarantannie a wobec 154 nadzór epidemiologiczny.

reklama

źródło: Wielkopolski Urząd Wojewódzkiego w Poznaniu

Kolejny ósmy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie

Podobne artykuły

Dwie kobiety zakażone koronawirusem...

Dwie kobiety zakażone koronawirusem hospitalizowane...

z dzisiaj
Dwa nowe przypadki koronawirusa. Dodatni wynik...

Dwa nowe przypadki koronawirusa. Dodatni wynik u...

z wczoraj
Dwóch mężczyzn i kobieta z powiatu z pozytywnym...

Dwóch mężczyzn i kobieta z powiatu z pozytywnym...

13 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama