piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Osiem nowych przypadków zakażeń koronawirusem w powiecie

Osiem nowych przypadków zakażeń koronawirusem w powiecie
 

Według opublikowanej dziś, tj. 16 lipca 2020 roku aktualizacji Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na temat stanu zagrożenia COVID-19 zarejestrowano 20 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce. Wśród nowych zakażeń jest 8 osób z powiatu tureckiego.

Z raportu WUW dowiadujemy się, że z naszego powiatu dodatni wynik testu na SARS-CoV-2 wykazano: u dwójki dzieci, które przebywają w izolacji domowej, u mężczyzn w wieku: 32 lata, 37 lat, 67 lat oraz u kobiety w wieku 29 lat (wszyscy objęci izolacją domową), u kobiety w wieku 33 lat przebywającej w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu, a także u mężczyzny w wieku 77 lat, który znajduje się obecnie w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie. Aktualnie na 16 lipca w powiecie zakażonych koronawirusem jest 177 osób.

reklama

Aktualna sytuacja na terenie powiatu tureckiego w dniu 16.07.2020r. związana z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:
- Liczba osób objętych kwarantanną: 442
- Liczba osób hospitalizowanych: 11
- Liczba osób w izolatorium: 18
- Liczba osób objętych izolacją domową: 140
- Liczba osób z dodatnim wynikiem SARS-CoV-2 ogółem: 177
- Liczba osób wyleczonych: 13
- Liczba zgonów: 3

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 3342 przypadki zakażenia koronawirusem, w tym 187 osób zmarło, a 2324 wyzdrowiało.

Podobne artykuły

Wzrasta liczba ozdrowieńców w powiecie. Jeden...

Wzrasta liczba ozdrowieńców w powiecie. Jeden nowy...

z wczoraj
1 września uczniowie wracają do szkół i bez...

1 września uczniowie wracają do szkół i bez...

z wczoraj
Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W...

Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W Poznaniu na...

4 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama