środa 29 września 2021

Michaliny, Michała, Rafała

9°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Szósta ofiara koronawirusa w powiecie. 87-letnia mieszkanka powiatu zmarła w szpitalu w Poznaniu.

Szósta ofiara koronawirusa w powiecie. 87-letnia mieszkanka powiatu zmarła w szpitalu w Poznaniu.
 

Według opublikowanej dziś, tj. 29 sierpnia 2020 roku aktualizacji Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na temat stanu zagrożenia COVID-19 zarejestrowano 97 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce. Wśród nowych zakażonych nie ma osób z powiatu tureckiego jest natomiast osoba, która zmarła w szpitalu w Poznaniu.

Wielkopolskie Urząd Wojewódzki informuje jednak o zgonie hospitalizowanej w szpitalu jednoimiennym w Poznaniu 87-letniej kobiety mieszkanki naszego powiatu. - z przykrością informujemy, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że w szpitalu jednoimiennym przy ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu z powodu Covid-19 zmarły 4 osoby: 87-letnia kobieta, mieszkanka powiatu tureckiego, 76-letni mężczyzna z Kalisza oraz 72-letni mężczyzna i 66-letni mężczyzna z powiatu ostrowskiego.. - informuje WUW. W związku z dzisiejszą tragiczną informacją stan osób zmarłych z powodu koronawirusa w powiecie wzrosł do 6.

reklama

Sytuacja na terenie powiatu tureckiego w dniu 28.08.2020r. wg PSSE Turek związana z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:
???????- Liczba osób objętych kwarantanną: 136
- Liczba osób hospitalizowanych: 3
- Liczba osób w izolatorium: 9
- Liczba osób objętych izolacją domową: 57
- Liczba osób z dodatnim wynikiem SARS-CoV-2 ogółem: 317
- Liczba osób wyleczonych: 220
- Liczba zgonów: 5

W Wielkopolsce, uwzględniając wspomnianą korektę raportu, do tej pory odnotowano 5601 przypadków zakażeń koronawirusem, z czego 1732 to przypadki aktywne. 225 osób zmarło, a 3644 wyzdrowiały.

Podobne artykuły

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w...

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w firmie Ambro

15 wrz.
OSP Turek zaprasza na szczepienia bez rejestracji

OSP Turek zaprasza na szczepienia bez rejestracji

3 wrz.
Wielkopolska nadal druga pod względem pełnego...

Wielkopolska nadal druga pod względem pełnego...

31 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama