sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

21°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Powiat Turecki na "ostatniej prostej" do zaszczepienia. Zapisy na kolejny weekend szczepień powszechnych.

Powiat Turecki na
 

Mieszkańcy Powiatu Tureckiego, którzy nie mają jeszcze wyznaczonych terminów szczepień pierwszą dawką przeciw COVID-19 mają możliwość zaszczepić się w najbliższych dniach bez wymaganych skierowań. Od 1 czerwca rusza kolejna akcja szczepień powszechnych w ZST.

W dniach 1 - 20 czerwca 2021 r. w Punkcie Szczepień Powszechnych w Turku (sala gimnastyczna ZST – wejście od ul. Piłsudskiego) po wcześniejszej rejestracji telefonicznej zaszczepić będą się mogli wszyscy chętni bez wyjątku. Wystarczy zarejestrować się pod numerem 500 798 301. Uwaga rejestracja na powyższe terminy rozpoczyna się dopiero od poniedziałku 24-go maja i odbywać się będzie w godzinach od 8.00 do 15.00.

reklama

Z uwagi na ograniczoną ilość dawek decyduje kolejność zgłoszeń. O możliwościach kolejnych szczepień pierwszą dawką Starostwo Powiatowe w Turku będzie informować na bieżąco..

Starostowie promują szczepienia powszechne

W środę 19-go maja szczepionki przeciwko COVID-19 wraz z innymi mieszkańcami przyjęli także Starosta Turecki Dariusz Kałużny oraz Wicestarosta Władysław Karski. Jak informuje Powiat Turecki szczepienia w Powszechnym Punkcie Szczepień w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Turku przebiegają sprawnie.

- Pełen profesjonalizm kadry medycznej - powiedział starosta po przyjęciu pierwszej dawki. Tylko zaszczepienie znacznej części populacji pozwoli na powrót do normalności - informuje Starostwo Powiatowe w Turku.

Podobne artykuły

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Malanowie!

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Malanowie!

17 lip.
Mobilny Punkt Szczepień w Malanowie już w...

Mobilny Punkt Szczepień w Malanowie już w najbliższą...

15 lip.
Trzy dni szczepień bez konieczności...

Trzy dni szczepień bez konieczności rejestracji....

5 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama