czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Brudzew: Szkolenia z cross-compliance w powiecie tureckim

Brudzew: Szkolenia z cross-compliance w powiecie tureckim - Źródło: www.brudzew.pl
Źródło: www.brudzew.pl 

W dniach 8-9 lutego 2012 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Kolnicy w gminie Brudzew odbyło się szkolenia z zakresu cross-compliance, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

W szkoleniu uczestniczyło 20 rolników. Program szkolenia obejmował część teoretyczną i część praktyczną, która miała miejsce w gospodarstwie rolnym Pana Grzegorza Karbowego w Chrząblicach, współpracującym od wielu lat z doradcą Janem Korzeniowskim.

reklama

W pierwszym dniu szkolenia, w części wykładowej przekazano rolnikom wiedzę na temat wymagań wzajemnej zgodności już obowiązujących w gospodarstwach rolnych oraz tych, które będą obowiązywały od 2013 roku. W części praktycznej, która odbywała się w drugim dniu szkolenia, uczestnicy zgodnie z listami sprawdzającymi, mieli okazję ocenić między innymi parametry w budynkach inwentarskich takie jak: wilgotność, temperatura, natężenie światła, hałasu oraz stężenie szkodliwych gazów.

Uczestnicy szkoleń otrzymali materiały szkoleniowe, które, jak sami stwierdzili, ułatwią im sprawdzenie własnego gospodarstwa w zakresie zasad wzajemnej zgodności.

Szkolenia cieszyły się dużym zainteresowanie, zarówno wśród młodych rolników, jak i tych bardziej doświadczonych.

reklama

Źródło: www.brudzew.pl

Brudzew: Szkolenia z cross-compliance w powiecie tureckim - Źródło: www.brudzew.pl

Podobne artykuły

Turek: Chcą się szkolić i pracować. Karol Mac...

Turek: Chcą się szkolić i pracować. Karol Mac...

24-08-2018
Łukasz Szymański

Łukasz Szymański "Rolnikiem Roku". Z żoną-sołtysem...

26-01-2018
Dzięki kursom MCK mogą pracować jako...

Dzięki kursom MCK mogą pracować jako kosmetyczki...

01-09-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama