Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Budowa sali sportowej na ostatniej prostej

Budowa sali sportowej na ostatniej prostej
 

W sierpniu 2012 roku minie dokładnie rok od wkopania pierwszej łopaty na placu budowy sali sportowej w Malanowie. Postęp prac jaki dokonał się w tym czasie jest godzien podziwu.

Jeszcze 12 miesięcy temu na placu przy gimnazjum rosła trawa, potem  w szybkim tempie zamiast wspomnianej trawy w górę rosły już tylko mury najnowocześniejszego obiektu sportowego w gminie Malanów. Już wiosną tego roku przystąpiono do prac związanych z wykonaniem zadaszenia sali.  Dzisiaj możemy już podziwiać wykonaną w nowoczesnym designie piękną elewację, a wewnątrz obiektu trwają prace wykończeniowe, kładzione są tynki oraz posadzki, zakładane płytki.

reklama

Wykonawca malanowskiej sali – Zakład Budowlany Bud-Bet oraz inwestor – Gmina Malanów zgodnie potwierdzają, że grudzień 2012 roku to w pełni realny termin zakończenia budowy. Po oddaniu obiektu do użytkowania jego zarządcą zostanie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie, który tam też będzie miał od tej pory swoją siedzibę. Gotowa sala sportowa dzięki swojemu bogatemu wyposażeniu nie będzie wyłącznie spełniać funkcji czysto sportowych, ale będzie multifunkcyjnym obiektem – dumą całej gminy Malanów.

Materiał prasowy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie

Podobne artykuły

Wybory 2018: Sala przy I LO, bezpłatny...

Wybory 2018: Sala przy I LO, bezpłatny transport,...

03-10-2018
Oto projekt sali sportowej I LO. Starosta Seńko...

Oto projekt sali sportowej I LO. Starosta Seńko...

01-10-2018
Uczniowie ZST i ZSR zwiedzą Europę. Nowa sala...

Uczniowie ZST i ZSR zwiedzą Europę. Nowa sala...

11-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama