poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

Gratulujemy sportowcom z powiatu tureckiego

Gratulujemy sportowcom z powiatu tureckiego
 

W czwartkowe przedpłudnie gościem Starosty Tureckiego Mariusza Seńko był lekkoatleta z Władysławowa Bartosz Gąbka, który odebrał gratulacje i upominek z rąk Starosty Tureckiego i Radnego Rady Powiatu Tureckiego Zdzisława Wojtkowiaka. Gratulacje otrzymał również, dumny z osiągnięć syna, tata Bartosza.

Bartosz w połowie lipca br. reprezentował  Polskę w Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych w Tibilisi. Zajął piąte miejsce w skoku w dal, osiągając wynik 7,29 m (do brązowego medalu zabrakło 3 cm).

Ciepłe słowa jak również gratulacje Starosta skierował w stronę biegacza z Turku Jakuba Bałdyki, który z uwagi na ważne zobowiązania klubowe nie mógł uczestniczyć w dzisiejszym spotkaniu w Starostwie Powiatowym w Turku.

Jakub Bałdyka aktualnie student AWF Warszawa, jest tegorocznym Mistrzem Polski Seniorów na Hali. Jakub reprezentował Polskę na meczu międzypaństwowym na Słowacji w miejscowości Maribor. Zajął tam 3 miejsce w biegu na 800 metrów.

Jeszcze raz gratulujemy sportowcom z Powiatu Tureckiego i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Wideo: Konferencja PSL w ramach kampanii...

Wideo: Konferencja PSL w ramach kampanii...

24 czerw.
Wideo: PSL przedstawia program wyborczy i...

Wideo: PSL przedstawia program wyborczy i deklaruje...

08-10-2019
Wideo: Dyrektor Sobczak dementuje informacje...

Wideo: Dyrektor Sobczak dementuje informacje byłego...

18-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama