niedziela 19 sierpnia 2018

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

Wideo: Kondzio Fornalczyk Mistrzem Świata w wyciskaniu sztangi

Wideo: Kondzio Fornalczyk Mistrzem Świata w wyciskaniu sztangi
 

Turkowianin Konrad „Kondzio” Fornalczyk został Mistrzem Świata w kategorii Open na 27 Mistrzostwach Świata federacji WPA w Trójboju Siłowym w Siedlcach. W finałowym podejściu Kondzio wycisnął leżąc 240 kg.

W dniach od 30 listopada do 3 grudnia 2017 w Siedlcach odbywały się XVII Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym, Wyciskaniu Leżąc oraz w Martwym Ciągu RAW i EQ federacji WPA. Fornalczyk do niedawna zastanawiał się, czy nie zrobić sobie przerwy od startów w mistrzostwach. Jednak 6 tygodni przed zawodami rozpoczął ciężki trening, podczas którego wrócił do dawnych metod treningowych. Udało się! Po ciężkiej walce do ostatniego podejścia zostałem Mistrzem Świata! - cieszy się Fornalczyk, dodając, że chciałby swój wynik jeszcze poprawić.

reklama

Konrad „Kondzio” Fornalczyk to między innymi Wicemistrz Świata WPA, Rekordzista Polski federacji WPA w Wyciskaniu Leżąc 2014, zajął 1 miejsce w Wyciskaniu Leżąc w Międzynarodowym Pucharze Europy WPA 2014 w kat. 125kg, a także 1 miejsce w Wielokrotnym Wyciskaniu Leżąc na Nocy Tytanów 2014 i to zaledwie skrawek zdobytych przez niego tytułów.

Konrad to kolejny przykład, że w naszym mieście nie brakuje ludzi utalentowanych i oddanych swojej pasji. Dzięki pomocy sponsorów Kondzio może osiągać dalsze sukcesy i dalej może rozwijać się w tym sporcie. Turkowski siłacz z żalem wypowiada się, że władze miasta Turek nie zwracają uwagi na jego sukcesy i jednocześnie dziękuje firmom, które dołożyły swoją cegiełkę do jego sukcesu.

Konrad Fornalczyk dziękuje firmom: Activlab, ALEXAS, ZESIUK, SEMAR, Haltech-Group, Fitness Klub & Siłownia Central, Kms-Active.

Podobne artykuły

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął...

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął 240 kg...

30 maj.
Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

18 maj.
Konrad Fornalczyk zwyciężył w Siedlcach. Znów...

Konrad Fornalczyk zwyciężył w Siedlcach. Znów...

13-04-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama