Msza św. o szczęśliwe odnalezienie Michała Rosiaka w Kościele MBF w Turku (Obrzębin) w dniu 23 stycznia o godz. 17.00

środa 23 stycznia 2019

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Wideo: Kondzio Fornalczyk Mistrzem Świata w wyciskaniu sztangi

Wideo: Kondzio Fornalczyk Mistrzem Świata w wyciskaniu sztangi
 

Turkowianin Konrad „Kondzio” Fornalczyk został Mistrzem Świata w kategorii Open na 27 Mistrzostwach Świata federacji WPA w Trójboju Siłowym w Siedlcach. W finałowym podejściu Kondzio wycisnął leżąc 240 kg.

W dniach od 30 listopada do 3 grudnia 2017 w Siedlcach odbywały się XVII Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym, Wyciskaniu Leżąc oraz w Martwym Ciągu RAW i EQ federacji WPA. Fornalczyk do niedawna zastanawiał się, czy nie zrobić sobie przerwy od startów w mistrzostwach. Jednak 6 tygodni przed zawodami rozpoczął ciężki trening, podczas którego wrócił do dawnych metod treningowych. Udało się! Po ciężkiej walce do ostatniego podejścia zostałem Mistrzem Świata! - cieszy się Fornalczyk, dodając, że chciałby swój wynik jeszcze poprawić.

reklama

Konrad „Kondzio” Fornalczyk to między innymi Wicemistrz Świata WPA, Rekordzista Polski federacji WPA w Wyciskaniu Leżąc 2014, zajął 1 miejsce w Wyciskaniu Leżąc w Międzynarodowym Pucharze Europy WPA 2014 w kat. 125kg, a także 1 miejsce w Wielokrotnym Wyciskaniu Leżąc na Nocy Tytanów 2014 i to zaledwie skrawek zdobytych przez niego tytułów.

Konrad to kolejny przykład, że w naszym mieście nie brakuje ludzi utalentowanych i oddanych swojej pasji. Dzięki pomocy sponsorów Kondzio może osiągać dalsze sukcesy i dalej może rozwijać się w tym sporcie. Turkowski siłacz z żalem wypowiada się, że władze miasta Turek nie zwracają uwagi na jego sukcesy i jednocześnie dziękuje firmom, które dołożyły swoją cegiełkę do jego sukcesu.

Konrad Fornalczyk dziękuje firmom: Activlab, ALEXAS, ZESIUK, SEMAR, Haltech-Group, Fitness Klub & Siłownia Central, Kms-Active.

Podobne artykuły

Konrad Fornalczyk będzie reprezentował Polskę...

Konrad Fornalczyk będzie reprezentował Polskę na...

14-12-2018
Tym razem wycisnął 320 kg! Konrad Fornalczyk z...

Tym razem wycisnął 320 kg! Konrad Fornalczyk z...

20-11-2018
Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem....

Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem....

06-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama