sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Wideo: "Kondzio" w trójce najlepszych na Arnold Sport Festiwal

Wideo:
foto: Konrad Formalczyk 

Pierwszy dzień występów Konrada „Kondzia” Fornlaczyka na XPC World 2019 Arnold Sport Festiwal za nami. Turkowski strongman jeszcze w niedzielę będzie brał udział w Bench Press RAW czyli wyciskanie sztangi leżąc.

W odbywającym się dniach 28 lutego - 3 marca 2019 w Columbus (Stany Zjednoczone, stan Ohio) , corocznej imprezie organizowanej pod szyldem Arnolda Schwarzeneggera, uczestniczy turkowianin Konrad Fornalczyk. W piątkowy wieczór jedną z konkurencji, w której udział brał Konrad, było Sling Shot  Showdown. Konrad z sukcesem zajął 3 miejsce w swojej kategorii wagowej z udanym atakiem na sztangę z 265-cioma kilogramami. Próba przy 285 kg, dzięki której Konrad zajoby lepszą lokatę nie powidła się.

reklama

Kolejny start „Kondzia” w niedzielę tj. 3 marca w dyscyplinie Bench Press RAW (wyciskanie sztangi leżąc). Trzymamy kciuki za kolejny dobry start Konrada, a wszystkich zapraszamy do śledzenia przekazu na żywo. Link do streamu z Arnold Sport Festiwal będzie dostępny na portalu, czekamy jednak za informacją od Konrada o której odbędzie się niedzielna rywalizacja.

Poniżej wideo z podejść Kondzia do ataku na 240, 265 i 285 KG w konkurencji Sling Shot  Showdown.

MS

Podobne artykuły

Wideo: Podwójne mistrzostwo europy zdobyte...

Wideo: Podwójne mistrzostwo europy zdobyte przez...

28-11-2019
Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka...

Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka podczas...

29-05-2019
Na żywo: Oglądaj i kibicuj Konradowi...

Na żywo: Oglądaj i kibicuj Konradowi Fornalczykowi...

01-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama