czwartek 16 lipca 2020

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Wideo: Podwójne mistrzostwo europy zdobyte przez Konrada Fornalczyka.

Wideo: Podwójne mistrzostwo europy zdobyte przez Konrada Fornalczyka.
 

Dnia 21 listopada w Pabianicach odbyły się Mistrzostwa Europy Federacji WPA w trójboju siłowym, na których triumfował mieszkaniec Turku Konrad „Kondzio” Fornalczyk.

W zawodach wzięło udział 450 zawodników z 20 krajów całej europy, najliczniejszą grupą byli Polacy, było ich ponad 200. Jednak rzeczą, która powinna nas najbardziej cieszyć jest świetny występ mieszkańca Turku - Konrada Fornalczyka. W wyciskaniu sztangi leżąc udało mu się zdobyć podwójne mistrzostwo europy, w klasyfikacji ogólnej oraz w przedziale wiekowym 33-39 lat. Co więcej Kondziowi udało się ustanowić rekord europy. Udało mu się podnieść aż 290 kg.

reklama

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy sukces jaki odniósł Fornalczyk. Na swoim koncie posiada takie tytuły jak 1 miejsce na Burneika Sports Festival XPC Europe Victory Cup 2018, tytuł mistrza Polski Mistrza Polski w Trójboju Siłowym XPC czy zwycięstwo w I Mistrzostwach Płocka w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, zajął on również 3 miejsce w XPC World 2019 Arnold Sport Festiwal. Gratulujemy udanego występu oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Podobne artykuły

Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka...

Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka podczas...

29-05-2019
Wideo:

Wideo: "Kondzio" w trójce najlepszych na Arnold...

02-03-2019
Na żywo: Oglądaj i kibicuj Konradowi...

Na żywo: Oglądaj i kibicuj Konradowi Fornalczykowi...

01-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama