środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka podczas Mistrzostw Polski Raw WRPF

Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka podczas Mistrzostw Polski Raw WRPF - źródło: fanpage Konrad - Kondzio Fornalczyk
źródło: fanpage Konrad - Kondzio Fornalczyk 

Dwa pierwsze miejsca na Burneika Sports Festival XPC Europe Victory Cup 2018, podwójny tytuł Mistrza Polski w Trójboju Siłowym XPC, zwycięstwo w I Mistrzostwach Płocka w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, trzecie miejsce na Arnold Sport Festiwal, czy podczas WORLD CUP WRPF bench press deadlift…. Konrad Fornalczyk wciąż pobija swoje życiowe rekordy i zdobywa kolejne sukcesy. Tym razem zwyciężył w Pruszkowie, otrzymując tytuł Mistrza Polski w wyciskaniu sztangi leżąc – w kategorii mężczyzn do 140kg nie było na niego mocnych.

IV Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc organizowane przez World Raw Powerlifting Federation odbyły się 12 maja. Z Konradem w kategorii do 140kg rywalizowało pięciu mężczyzn z różnych stron Polski, jednak turkowski siłacz nie miał sobie równych.

reklama

„Wczoraj, mimo drastycznego spadku wagi udało mi się wywalczyć tytuł Mistrza Polski najmocniejszego w federacji WRPF. Spokojnie zaliczone podejścia 220/230, więc powoli małymi krokami wracam do siebie” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie Konrada Kondzio Fornalczyka.

Gratulujemy Konradowi  i życzymy jak najszybszej regeneracji oraz kolejnych sukcesów, które, jesteśmy pewni – nadejdą już niedługo.

JM

Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka podczas Mistrzostw Polski Raw WRPF - źródło: Mistrzostwa Polski Raw WRPF

Podobne artykuły

Wideo: Podwójne mistrzostwo europy zdobyte...

Wideo: Podwójne mistrzostwo europy zdobyte przez...

28-11-2019
Wideo:

Wideo: "Kondzio" w trójce najlepszych na Arnold...

02-03-2019
Na żywo: Oglądaj i kibicuj Konradowi...

Na żywo: Oglądaj i kibicuj Konradowi Fornalczykowi...

01-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama