poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

V Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki

V Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki
 

14.04.2018 rok w Wilkowicach koło Włocławka odbyły się V Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki.

W zawodach wystartowało 206 zawodników z takich miast i miejscowości jak: Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Konin, Włocławek, Turek, Lipno, Łask, Zduńska Wola, Brzozów, Choceń, Chodecz, Izbica Kujawska, Sompolno, Skaryszew, oraz WKSW Tuliszków które reprezentowało 5 zawodników w składzie: Albert Jesiołkiewicz, Kacper Michalak, Aleks Wiktorski, Sebastian Szymczak oraz Antoni Głowiński.

reklama

W turnieju walczono na 3 matach w takich konkurencjach jak kumite knockdown, grappling, sumo - grappling, thai-boxing. Zawodnicy z Tuliszkowa walczyli w konkurencjach grappling oraz sumo-grappling zdobywjąc komplet medali. 1 miejsca zdobyli Albert Jesiołkiewicz w grapplingu do 18 lat open, Kacper Michalak w grapplingu do 11 lat + 40 kg, Antoni Głowiński w sumo-grappling do 8 lat 3 miejsca dla Tuliszkowa zdobyli Sebastian Szymczak w sumo - grappling 6-7 lat oraz Aleks Wiktorski w sumo-grappling do 9 lat. Z zawodnikami przebywał sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan który pełnił także funkcję sędziego. Opiękę nad młodszymi kolegami sprawowali zawodnicy klubu Weronika Jakubowska oraz Albert Jesiołkiewicz.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis za co serdecznie dziękujemy. Osu!

materiał nadesłany
foto: WKSW Tuliszków / kujawy.media.pl

Podobne artykuły

komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama