niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

Bartek Gąbka: Zrobiłem co w mojej mocy na Mistrzostwach Świata Juniorów

Bartek Gąbka: Zrobiłem co w mojej mocy na Mistrzostwach Świata Juniorów - foto: Stephen Pond / Getty Images / nadesłane przez: Bartek Gąbka
foto: Stephen Pond / Getty Images / nadesłane przez: Bartek Gąbka 

Zdobyłem srebrny medal Mistrzostw Polski i uzyskałem przepustkę na mistrzostwa Świata. Nastepnie udałem się na obóz przygotowawczy w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Stamtąd wyjazd na lotnisko i wraz z całą kadra reprezentacyjną 8 lipca wylecieliśmy na Mistrzostwa Świata Juniorów do Tampere w Finlandii.

Miałem swój start eliminacyjny pierwszego dnia zawodów 10 lipca. W tym konkursie uzyskałem wynik 7.51 i jako 10 dostałem się do ścisłego finału (12 najlepszych skoczkow na świecie), który odbywał sie następnego dnia. Wiatr, który jest bardzo ważny w mojej konkurencji skoku w dal, niestety nie sprzyjał mi przy moich próbach. Zabrakło trochę szczęścia do lepszego wyniku i Mistrzostwa Świata skończyłem na 12 miejscu. Moglo być lepiej, lecz jestem zadowolony. Poziom był bardzo wysoki i zrobiłem co w mojej mocy.

reklama

Podziękowania dla firm Energo-Trans-Met, Ubezpieczenia i Sprzedaż Nasion Roman Łaszcz, TransTom oraz dla Gminy Władysławów za pomoc w przygotowaniach. 

Bartosz Gąbka
*tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

Pięć medali dla UKS Skoczek Władysławów na...

Pięć medali dla UKS Skoczek Władysławów na...

23 wrz.
Bartek Gąbką 3. w Europie i 15. na świecie. W...

Bartek Gąbką 3. w Europie i 15. na świecie. W lipcu...

30-05-2018
Kaczki Średnie: Gimnazjada 2018 za nami....

Kaczki Średnie: Gimnazjada 2018 za nami. Sportowcy...

23-04-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama