poniedziałek 10 grudnia 2018

Danieli, Bohdana, Julii

reklama

Bartek Gąbka: Zrobiłem co w mojej mocy na Mistrzostwach Świata Juniorów

Bartek Gąbka: Zrobiłem co w mojej mocy na Mistrzostwach Świata Juniorów - foto: Stephen Pond / Getty Images / nadesłane przez: Bartek Gąbka
foto: Stephen Pond / Getty Images / nadesłane przez: Bartek Gąbka 

Zdobyłem srebrny medal Mistrzostw Polski i uzyskałem przepustkę na mistrzostwa Świata. Nastepnie udałem się na obóz przygotowawczy w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Stamtąd wyjazd na lotnisko i wraz z całą kadra reprezentacyjną 8 lipca wylecieliśmy na Mistrzostwa Świata Juniorów do Tampere w Finlandii.

Miałem swój start eliminacyjny pierwszego dnia zawodów 10 lipca. W tym konkursie uzyskałem wynik 7.51 i jako 10 dostałem się do ścisłego finału (12 najlepszych skoczkow na świecie), który odbywał sie następnego dnia. Wiatr, który jest bardzo ważny w mojej konkurencji skoku w dal, niestety nie sprzyjał mi przy moich próbach. Zabrakło trochę szczęścia do lepszego wyniku i Mistrzostwa Świata skończyłem na 12 miejscu. Moglo być lepiej, lecz jestem zadowolony. Poziom był bardzo wysoki i zrobiłem co w mojej mocy.

reklama

Podziękowania dla firm Energo-Trans-Met, Ubezpieczenia i Sprzedaż Nasion Roman Łaszcz, TransTom oraz dla Gminy Władysławów za pomoc w przygotowaniach. 

Bartosz Gąbka
*tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

Bartek Gąbką 3. w Europie i 15. na świecie. W...

Bartek Gąbką 3. w Europie i 15. na świecie. W lipcu...

30 maj.
Kaczki Średnie: Gimnazjada 2018 za nami....

Kaczki Średnie: Gimnazjada 2018 za nami. Sportowcy...

23 kw.
Gratulujemy sportowcom z powiatu tureckiego

Gratulujemy sportowcom z powiatu tureckiego

29-07-2016
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama