czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

20°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Ostatni dzień zbiórki. Wesprzyj "Kondzia" w wyjeździe na Arnold Sport Festiwal.

Ostatni dzień zbiórki. Wesprzyj
 

Jak informowaliśmy w grudniu zeszłego roku, Turkowianin Konrad „Kondzio” Fornalczyk, zakwalifikował się na organizowane przez Arnolda Schwarzeneggera zawody Arnold Sport Festiwal. Fornalczyk wystartuje w dwóch dyscyplinach: Bench Press Raw oraz Bench Press Soft Eq.

Zakwalifikowanie się do tej prestiżowej imprezy znanej na całym świecie to nie lada wyczyn. To wielkie wyzwanie ale też spełnienie marzeń Turkowskiego strongmana. Jednak by wyjazd doszedł do skutku, „Kondzio” potrzebuje wsparcia finansowego niezbędnego do odpowiedniego przygotowania się a przede wszystkim do pokrycia kosztów podróży i pobytu na Arnold Sport Festiwal.

Konrad za pomocą naszego portalu prosi o wsparcie ze strony mieszkańców turku i powiatu. W tym celu utworzona została zbiórka pieniędzy na serwisie Zrzutka.pl. Zachęcamy wszystkich do nawet symbolicznych wpłat, grosz do grosza i uzbiera się potrzebna kwota a satysfakcja gdy Konradowi uda się odnieść kolejny sukces, będzie dla wszystkich darczyńców nieoceniona.  

reklama


Link do serwisu gdzie w prosty sposób można
wesprzeć Konrada: https://zrzutka.pl/2hxg49

 

Arnold Sports Festival to festiwal sportowy organizowany przez Arnolda Schwarzeneggera, w ramach którego rozgrywanych jest blisko 40 dyscyplin i konkurencji sportowych (głównie atletycznych) z udziałem dużej ilości zawodników i zawodniczek. W ramach wydarzenia odbywają się zawody dla kulturystów Arnold Classic.

Jest to dla mnie niezwykłe wyróżnienie, móc reprezentować zarówno kraj, jak i nasze miasto, na tak prestiżowych zawodach – mówi Konrad Fornalczyk. - Pracowałem na to latami, bo nic w życiu nie przychodzi samo z siebie. Będzie to dla mnie największe wyzwanie w karierze, a sam uścisk dłoni Arnolda będzie już dla mnie nagrodą – podkreśla turkowski Tytan, dodając, że liczy na wsparcie naszego miasta.

Więcej o dotychczasowych dokonaniach i sukcesach Konrada przeczytacie tu:
https://www.turek.net.pl/tag/konrad-fornalczyk

MS

Ostatni dzień zbiórki. Wesprzyj

Podobne artykuły

Wideo: Dzieci i Młodzież z OSP Turek tańczą dla...

Wideo: Dzieci i Młodzież z OSP Turek tańczą dla...

9 maj.
Trwa kosztowna i długotrwała rehabilitacja...

Trwa kosztowna i długotrwała rehabilitacja Kingi...

13 st.
Wspaniały prezent dla Aleksandry Zwolińskiej na...

Wspaniały prezent dla Aleksandry Zwolińskiej na Boże...

28-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama