poniedziałek 21 stycznia 2019

Agnieszki, Jarosława, Nory

reklama

Konrad Fornalczyk będzie reprezentował Polskę na Arnold Sports Festival

Konrad Fornalczyk będzie reprezentował Polskę na Arnold Sports Festival
 

Turkowianin Konrad „Kondzio” Fornalczyk, zakwalifikował się na organizowane przez Arnolda Schwarzeneggera zawody. Fornalczyk wystartuje w dwóch dyscyplinach: Bench Press Raw oraz Bench Press Soft Eq.

Arnold Sports Festival to festiwal sportowy organizowany przez Arnolda Schwarzeneggera, w ramach którego rozgrywanych jest blisko 40 dyscyplin i konkurencji sportowych (głównie atletycznych) z udziałem dużej ilości zawodników i zawodniczek. W ramach wydarzenia odbywają się zawody dla kulturystów Arnold Classic.

reklama

Znany ze swoich wyczynów turkowianin, Konrad „Kondzio” Fornalczyk będzie w przyszłym roku reprezentował Polskę w dwóch dyscyplinach związanych z wyciskaniem sztangi leżąc: Bench Press Raw oraz Bench Press Soft Eq.

- Jest to dla mnie niezwykłe wyróżnienie, móc reprezentować zarówno kraj, jak i nasze miasto, na tak prestiżowych zawodach – mówi Konrad Fornalczyk. - Pracowałem na to latami, bo nic w życiu nie przychodzi samo z siebie. Będzie to dla mnie największe wyzwanie w karierze, a sam uścisk dłoni Arnolda będzie już dla mnie nagrodą – podkreśla turkowski Tytan, dodając, że liczy na wsparcie naszego miasta.

md

Konrad Fornalczyk będzie reprezentował Polskę na Arnold Sports Festival - foto: materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tym razem wycisnął 320 kg! Konrad Fornalczyk z...

Tym razem wycisnął 320 kg! Konrad Fornalczyk z...

20-11-2018
Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem....

Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem....

06-11-2018
Konrad Fornalczyk z podwójnym tytułem Mistrza...

Konrad Fornalczyk z podwójnym tytułem Mistrza Polski

01-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama