Ostrzegamy przed silnym wiatrem dla Turku i powiatu. Powieje do 110 km/h

niedziela 23 luty 2020

Damiana, Romana, Romany

reklama

Dobiegl końca obóz sportowy Judo, Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Akrobatyki Sportowej

Dobiegl końca obóz sportowy Judo, Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Akrobatyki Sportowej
 

W dniach 27 lipca – 3 sierpnia 2019 Uczniowski Klub Sportowy ,,Judo’’ w Tuliszkowie wraz z  dziećmi z Gminy i Miasta Tuliszków organizował drugi turnus, tym razem był to obóz sportowy Judo, Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Akrobatyki Sportowej w miejscowości Murzasichle obok  Zakopanego.

Zawodnicy podczas zgrupowania sportowego wykorzystywali walory i korzyści płynące z górskich terenów jak i widoków panoramy Tatr. Świeże powietrze jak i wspaniałe widoki utkwiły w pamięci zawodnikom przebywającym na obozie ale i zapewne program który był bardzo intensywny i atrakcyjny.

reklama

Podczas zgrupowania odbyły się cykliczne treningi Judo, prowadzone przez trenera Michała Gaja, Brazylijskiego Jiu-Jitsu prowadzone przez Ireneusza Mile jak i Akrobatyki Sportowej  prowadzone przez Justynę Chojnacką. Nie zabrakło codziennego rozruchu – biegania, by wzmocnić kondycję i przygotować się do treningu.

 Jak każdego roku atrakcyjność obozu powiększały wędrówki górskie: na Polanę Rusinową, Dolinę Kościeliską i Kasprowy Wierch. Podczas pobytu w górach 45 osobowa grupa dzieci miała okazję zwiedzać Zakopane, Kraków i Murzasichle.  Ponadto uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w parku linowym i poznać historie, tradycje oraz zwyczaje miejscowości Murzasichle. Odbyły się również zajęcia plastyczne, spacery po pobliskich miejscowościach oraz zajęcia w terenie a wieczorami odbywały się zabawy integracyjne.

Dodatkowym plusem obozu było to, iż dzieci spędziły go bez telefonów, tabletów i komputerów. Podczas obozu miał miejsce także konkurs czystości, gdzie każdego dnia trenerzy kontrolowali pokoje. Każdy z uczestników obozu otrzymał na pamiątkę koszulkę.

reklama

Pobyt w górach zapewne był wspaniałą przygodą dla dzieci, które z pewnością będą wracać do miłych wspomnień  obozu. Czas ten stanowił pewną formę relaksu i rozrywki, bowiem przed zawodnikami tuliszkowskiej sekcji judo kolejne przygotowania do startów w drugim półroczu.

Wyjazd wspierany był przez; IzoSerwis – Jakub Kowalczyk i Burmistrza GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztofa Romana, dzięki pomocy dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie i zdrowo oraz dzięki ich pomocy koszty obozu dla dzieci były niskie.

Zapraszamy od sierpnia na kolejna edycję ,,Wakacji z Judo’’  - w programie zajęć znajdują się zajęcia sportowe, trening z Mistrzem Judo i wyjazd do parku trampolin GoJump we Wrocławiu. Zajęcia sportowe są bezpłatne.

Materiał nadesłany.

Podobne artykuły

UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach...

UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach Wielkopolski...

18 lt.
Bezpłatne

Bezpłatne "Ferie z Judo" w Tuliszkowie

10 lt.
Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie...

Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie tylko dla...

24 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama