poniedziałek 25 stycznia 2021

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Dobiegl końca obóz sportowy Judo, Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Akrobatyki Sportowej

Dobiegl końca obóz sportowy Judo, Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Akrobatyki Sportowej
 

W dniach 27 lipca – 3 sierpnia 2019 Uczniowski Klub Sportowy ,,Judo’’ w Tuliszkowie wraz z  dziećmi z Gminy i Miasta Tuliszków organizował drugi turnus, tym razem był to obóz sportowy Judo, Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Akrobatyki Sportowej w miejscowości Murzasichle obok  Zakopanego.

Zawodnicy podczas zgrupowania sportowego wykorzystywali walory i korzyści płynące z górskich terenów jak i widoków panoramy Tatr. Świeże powietrze jak i wspaniałe widoki utkwiły w pamięci zawodnikom przebywającym na obozie ale i zapewne program który był bardzo intensywny i atrakcyjny.

reklama

Podczas zgrupowania odbyły się cykliczne treningi Judo, prowadzone przez trenera Michała Gaja, Brazylijskiego Jiu-Jitsu prowadzone przez Ireneusza Mile jak i Akrobatyki Sportowej  prowadzone przez Justynę Chojnacką. Nie zabrakło codziennego rozruchu – biegania, by wzmocnić kondycję i przygotować się do treningu.

 Jak każdego roku atrakcyjność obozu powiększały wędrówki górskie: na Polanę Rusinową, Dolinę Kościeliską i Kasprowy Wierch. Podczas pobytu w górach 45 osobowa grupa dzieci miała okazję zwiedzać Zakopane, Kraków i Murzasichle.  Ponadto uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w parku linowym i poznać historie, tradycje oraz zwyczaje miejscowości Murzasichle. Odbyły się również zajęcia plastyczne, spacery po pobliskich miejscowościach oraz zajęcia w terenie a wieczorami odbywały się zabawy integracyjne.

Dodatkowym plusem obozu było to, iż dzieci spędziły go bez telefonów, tabletów i komputerów. Podczas obozu miał miejsce także konkurs czystości, gdzie każdego dnia trenerzy kontrolowali pokoje. Każdy z uczestników obozu otrzymał na pamiątkę koszulkę.

reklama

Pobyt w górach zapewne był wspaniałą przygodą dla dzieci, które z pewnością będą wracać do miłych wspomnień  obozu. Czas ten stanowił pewną formę relaksu i rozrywki, bowiem przed zawodnikami tuliszkowskiej sekcji judo kolejne przygotowania do startów w drugim półroczu.

Wyjazd wspierany był przez; IzoSerwis – Jakub Kowalczyk i Burmistrza GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztofa Romana, dzięki pomocy dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie i zdrowo oraz dzięki ich pomocy koszty obozu dla dzieci były niskie.

Zapraszamy od sierpnia na kolejna edycję ,,Wakacji z Judo’’  - w programie zajęć znajdują się zajęcia sportowe, trening z Mistrzem Judo i wyjazd do parku trampolin GoJump we Wrocławiu. Zajęcia sportowe są bezpłatne.

Materiał nadesłany.

Podobne artykuły

MDK przygotuje film z poradnikiem nt....

MDK przygotuje film z poradnikiem nt. stworzenia...

02-04-2020
Czas na książkę:

Czas na książkę: "Kolory zła. Czerwień", czyli...

18-03-2020
UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach...

UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach Wielkopolski...

18-02-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama