czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Trenerzy Klubu Sportów i Sztuk Walk na Seminarium Kumite

Trenerzy Klubu Sportów i Sztuk Walk  na Seminarium Kumite
 

W miniony weekend w Europejskim Centrum Budo - Dojo Stara Wieś, odbyło się seminarium kumite organizowane przez BKKK i Polską Federację Karate  Shinkyokushinkai , w którym uczestniczyli  instruktorzy  z  Okręgowego Związku Karate w Poznaniu. W tej  reprezentacji byli również trenerzy z Klubu Sportów i Sztuk Walk sekcji Karate Kyokushin : sensei Tomasz Stankiewicz i senpai Dariusz Szymczak, na co dzień prowadzący zajęcia w Tuliszkowie, Turku i Kawęczynie. 

Położony w Przedborskim Parku Krajobrazowym kompleks sportów walki  jest obecnie największy na świecie ośrodkiem przeznaczonym do specjalistycznego treningu dalekowschodnich sztuk i sportów walki. O atrakcyjności i funkcjonalności miejsca niech świadczy fakt, że swój obóz treningowy organizowała w nim ostatnio Anna Lewandowska, której gościem specjalnym była zawodniczka UFC Joanna Jędrzejczyk.

reklama

Seminarium kumite  full Contact było niezwykle wyjątkowe ze względu na gości, którzy prowadzili zajęcia. Uczestnicy trzydniowego szkolenia mieli niepowtarzalną okazję trenować pod okiem shinhan Karena Gyadukyana oraz sensei Tariela Nikoleishvili, który w 2011 roku wywalczył Mistrzostwo Świata Open Karate Kyokushin  Full Contact ! O skali trudności tego osiągnięcia niech przemawia fakt, że tylko trzech ludzi na świecie spoza Japonii może poszczycić się takim wynikiem.

Program seminarium składał się z pięciu dwugodzinnych treningów, w których uczestniczyło 110. osób, w tym kadra zawodników reprezentacji Polski, Ukrainy i Węgier. Głównym celem zgrupowania była praca nad udoskonaleniem pozycji walki, poprawa poruszania się na macie, zwiększenie efektywności technik ręcznych jak i nożnych oraz taktyczne podejście do walki z przeciwnikiem. Prezes Dariusz Jasiakiewicz zaprasza na kolejne Seminarium szkoleniowe, które odbędzie się w Warszawie pod koniec października.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Turniej Ligi Młodych Wojowników

Turniej Ligi Młodych Wojowników

23 lt.
Seminarium MMA w klubie Striker Turek

Seminarium MMA w klubie Striker Turek

9 st.
Wojewódzkie Seminarium Szkolnictwa Zawodowego w...

Wojewódzkie Seminarium Szkolnictwa Zawodowego w...

08-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama