piątek 19 kwietnia 2024

Alfa, Leonii, Tytusa

Pierwszy przegrany sparing

Po raz pierwszy w trakcie przygotowań do rundy wiosennej Tur Turek musiał uznać wyższość przeciwnika. W kolejnym meczu sparingowym nasz zespół przegrał z Pelikanem Łowicz 0:2 po bramkach Łakomego i Okońskiego w drugiej połowie.

W Turze wystąpił jeden nowy zawodnik - to niespełna 20-letni Michał Kołba, który jesienią zagrał w 12 meczach Chojniczanki Chojnice.

- W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie 3-4 dogodne sytuacje, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Pierwszą odsłonę można zaliczyć na plus. Po zmianie stron dokonaliśmy kilku roszad, gra przestała nam się całkowicie kleić. Przeciwnik nas zdominował i trzeba przyznać, że z naszej perspektywy ciężko było to oglądać. - ocenił trener Piotr Szarpak.

Kolejny sparing nasz zespół rozegra w środę, 15. lutego i zmierzy się z I-ligowym Dolcanem Ząbki.

Tur Turek - Pelikan Łowicz 0:2 (0:0)

Tur: Kołba - Mikołajczyk, Zalepa, Wenger, Kiełb - Borys, Kowalski, Książek, Dregier - Adamiec, Staroń.
Po przerwie grali także: Lipiński, Łucki, Gląba, Nowak, Dolewka.