wtorek 16 kwietnia 2024

Bernarda, Biruty, Erwina

Tur wygrał z Kasztelanią, Bednarczyk w Brudzewie

Prawdziwą strzelaninę urządzili sobie w sobotę piłkarze Tura Turek. Nasz zespół wygrał z IV-ligową Kasztelanią Brudzew 8:0, a aż sześć bramek padło w drugiej połowie.

Hattrickiem popisał się Paweł Adamiec, który ma już na swoim koncie pięć trafień w trakcie okresu przygotowawczego. Dwa trafienia dołożył Tomasz Kowalski, a po jednym Piotr Gląba, Artur Lebowski i Dawid Borys.

Kasztelania miała szansę na zmniejszenie rozmiarów porażki, ale rzut karny wykonywany przez byłego gracza Tura - Dominica Okanu obronił Michał Kołba.

W pierwszej połowie w barwach drużyny z Brudzewa grał Artur Bednarczyk, który został wypożyczony na najbliższe pół roku do IV-ligowca.