środa 27 stycznia 2021

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

II otwarty Puchar Wielkopolski w Kumite

II otwarty Puchar Wielkopolski w Kumite
 

W dniu 14 kwietnia 2012 roku w Koninie odbył się II otwarty Puchar Wielkopolski w Kumite bez podziału na organizacje i style. W zawodach wzięło blisko 70 zawodników reprezentujących różne sztuki walki.

W zawodach brali udział zawodnicy takich stylów jak Shotokan, MMA, Capoeria, Kyokushin (IKO, KAN oraz Budokai), Muay thai, Tsunami reprezentujących województwa zachodniopomorskie, kujawsko - pomorskie oraz wielkopolskie z takich miast jak Konin, Tuliszków, Inowrocław, Zagórów, Golina, Czaplinek, Malbork, Września.

reklama

Gminę i Miasto Tuliszków reprezentowało 4 zawodników Szymon Kałużny kategoria – 30 kg do 10 lat, Albert Jesiołkiewicz kategoria – 35 kg do 12 lat, Mateusz Czapczyk – kategoria + 45 kg do 12 lat oraz Wiktor Malesza – kategoria + 45 kg do 12 lat. Bo bardzo twardych i zaciętych walkach nasi zawodnicy wywalczyli 2 medale.

W kategorii – 35 kg dzieci do lat 12 Albert Jesiołkiewicz zajął 2 miejsce był to bardzo udany występ Alberta gdyż 2 pierwsze walki wygrał przed czasem. 3 miejsce w kategorii + 45 kg do 12 lat zajął Mateusz Czapczyk pokazując dużego ducha walki.

Pozostałym naszym zawodnikom nie udało się tym razem, ale pokazali się z dobrej strony. Szymon Kałużny w pierwszej swojej walce wygrał przed czasem a Wiktor Malesza przegrał minimalnie po dogrywce stosunkiem 3:2. Z zawodnikami przebywał instruktor Tomasz Adamkiewicz. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu rodziców.

reklama

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Gardzielik pokona Gruzina? Przekonamy się 17 marca

Gardzielik pokona Gruzina? Przekonamy się 17 marca

20-02-2018
Bilety na walkę Gardzielka są już dostępne....

Bilety na walkę Gardzielka są już dostępne. Wyjazd...

27-02-2017
Walka Gardzielika już w marcu. Polsat Sport...

Walka Gardzielika już w marcu. Polsat Sport pokaże...

20-02-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama