sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

PS: „Czwórka” zagrała na szóstkę!

PS: „Czwórka” zagrała na szóstkę!
 

Siatkarki ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Turku zostały mistrzyniami Powiatu Tureckiego. Podopieczne Anny Grzelak nie pozostawiły cienia wątpliwości, że rządzą i dzielą na „siatkarskim parkiecie w powiecie”.

W sali Szkoły Podstawowej Nr 4 w Turku w dniu 11 lutego rozegrano Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w mini piłce siatkowej dziewcząt.  W  rywalizacji sześciu zespołów pierwsza reprezentacja „czwórki” bez cienia wątpliwości i bezapelacyjnie udowodniała, że  jest najlepszą  drużyną w mini piłce siatkowej pozostawiając w pokonanym polu zespoły: SP nr 1 w Turku, SP nr 4 w Turku II zespół.

reklama

W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z Powiatu Tureckiego, które rywalizowały w dwóch grupach, po trzy zespoły. W pierwszej grupie drużyna  SP nr  4 Turek I zespół pokonał  SP nr 5 Turek II zespół po zdecydowanej przewadze  2:0 (w setach 25:9 i 25:4), jak również zwyciężył w pojedynku z SP nr 1 Turek 2:0 (w setach 25:5, 25:12) zajmując pierwsze miejsce w grupie. Na drugiej pozycji uplasował się zespół SP nr 1 Turek, który pokonał 2:1 drużynę SP nr 5 Turek II zespół.

W drugiej grupie pierwsze miejsce zajęła drużyna SP nr 5 Turek I zespół, drugie miejsce zajęła II reprezentacja SP nr 4 Turek.

Po zaciętych meczach półfinałowych w których to bratobójczy pojedynek rozegrały dwie reprezentacje „czwórki” lepszym zespołem okazał się  I zespół pokonując swoje koleżanki 2:0 (w setach  25:17, 25:11) awansując do finału, natomiast w drugim meczu drużyna SP nr 1 Turek pokonała zespół SP nr 5 Turek I 2:0 ( w setach  26:24,25:18).

Rozgrywkę finałową rozpoczął mecz o III miejsce, w tym pojedynku II zespół SP nr 4 Turek pokonał po trzysetowym pojedynku 2:1 ( w setach 25:14, 14:25, 15:10) drużynę SP nr 5 Turek I zespół.  W meczu o pierwsze miejsce reprezentantki I zespołu SP nr 4 Turek nie pozostawiły złudzeń, górując umiejętnościami pewnie i wysoko pokonały 2:0 (w setach25:9, 25:15) zespół SP nr 1 Turek.

reklama

Pierwszy zespół SP 4 Turek reprezentowały:  – Gabriela Filipiak, Marika Cichocka, Nikola Włodarczyk, Natalia Bartczak, Iga Kaszyńska, Sandra Choja, Agata Piwowarczyk, Edyta Górska, Natalia Rosicka, Klaudia Człapa, natomiast w składzie drużyny  SP 4 Turek II zagrały – Paulina Polińska, Marta Marczak, Gabriela Kaźmierczak, Dominika Perlińska, Martyna Laskowska , Ewa Kubacka, Wiktoria Podgórska , Paulina Fret, Katarzyna Bednarek.

Opiekunem zarówno pierwszej jak i drugiej drużyny była – Anna Grzelak

2
3

Podobne artykuły

Remiza w Natalii ma nowy dach. Kolejna...

Remiza w Natalii ma nowy dach. Kolejna inwestycja w...

5 lip.
W zdrowym ciele - zdrowy duch! Mieszkańcy Kun i...

W zdrowym ciele - zdrowy duch! Mieszkańcy Kun i...

23 kw.
Bezpieczniej przy Szkole Podstawowej w Natalii

Bezpieczniej przy Szkole Podstawowej w Natalii

02-12-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama