wtorek 07 kwietnia 2020

Donata, Herminy, Rufina

reklama

Słówko o pomysłach na OSiR/Marcin Derucki

Słówko o pomysłach na OSiR/Marcin Derucki
 

Po kilkunastu latach rekreacyjno-sportowej stagnacji, nietrudno będzie zasłużyć na miano dobrego, innowacyjnego w swoich pomysłach i działaniach dyrektora turkowskiego OSiR. Na chwilę obecną, aby wydać się człowiekiem niezwykle kompetentnym, wystarczyłoby przedstawić trzecią część tego, co dla spragnionych ruchu i wrażeń kulturalnych turkowian zaplanował Krzysztof Kolenda. Ba! O ile wiarygodniej wyglądałyby wszelkie obietnice poprawy obecnego stanu osirowskiej infrastruktury w naszym mieście. Bo to, co na chwilę obecną obiecuje nam Kolenda, może się zdać co niektórym listą pobożnych życzeń i (jak zresztą sam Kolenda powiedział) marzeń o poprawie obecnego stanu. Zresztą, marzeń niezwykle ambitnych, a nawet możliwych do zrealizowania.

Pozostaje jeszcze kwestia samego konkursu. Zastanawiające jest to, że nie pojawił się ani jeden kontrkandydat na stanowisko dyrektora OSiR. Zdawałoby się, że koalicjanci, z radnymi SLD na czele, nie tak łatwo oddadzą tę posadę Kolendzie. Najprostszym rozwiązaniem z ich strony byłoby wystawienie swojego kandydata. A mógłby nim być chociażby Tomasz Gargula, który na co dzień styka z się kulturą fizyczną, a sprawy OSiR są mu całkiem bliskie. A nuż zaskoczono by go wynikiem rekrutacji tak jak zaskoczono Sławomira Kosobudzkiego, powierzając mu stanowisko dyrektora ZSR w Kaczkach.

reklama

Z niecierpliwością czekam na ocenę wyniku konkursu oraz pierwszych inicjatyw Kolendy przez wspomnianego już Tomasza Gargulę oraz innych zainteresowanych tematem. A wszystkich czytelników portalu zachęcam do przedstawienia swoich własnych pomysłów na szerzenie kultury fizycznej w Turku. Nie bójcie się i popuśćcie wodze fantazji!

Zobacz również: Kolendy pomysły na OSiR

Podobne artykuły

Raport PSSE w Turku na dzień 7 kwietnia w...

Raport PSSE w Turku na dzień 7 kwietnia w związku z...

z dzisiaj
Gdzie zamówić obiad w czasie pandemii?...

Gdzie zamówić obiad w czasie pandemii? Zestawienie...

z dzisiaj
Dni Turku i Gminy Turek odwołane

Dni Turku i Gminy Turek odwołane

z dzisiaj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama