wtorek 02 marca 2021

Halszki, Heleny, Karola

2°C bezchmurnie Pogoda na kolejne dni »
reklama

Rok szkolny 2019/2020 w Zespole Szkół Rolniczych CKP czas zacząć!

Rok szkolny 2019/2020 w Zespole Szkół Rolniczych CKP czas zacząć! - Foto: JM
Foto: JM 

To właśnie dziś uczniowie wraz z gronem pedagogicznym i pracownikami Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich rozpoczęli rok szkolny 2019/2020. Przed nimi intensywny rok, pełen nie tylko nauki i ciężkiej pracy, lecz także nowych przygód, przyjaźni i kolejnych wyzwań!

Dzisiejszy dzień wyjątkowy jest zwłaszcza dla uczniów klas pierwszych – to właśnie do nich szczególnie zwrócił się dyrektor szkoły, Krzysztof Świerk: „Cieszę się, że podjęliście taką decyzję i jesteście tutaj z nami. Myślę, że dokonaliście dobrego wyboru: wybraliście szkołę, która się rozwija, która myśli przyszłościowo. Zasililiście naszą rodzinę, mam nadzieję, nowymi pomysłami, nowymi koncepcjami oraz ambicjami. W murach tej szkoły przez następne cztery i pięć lat będziecie zdobywać nie tylko wiedzę, umiejętności, kompetencje, ale również kształtować będziecie postawy i odpowiednie zachowanie.” Zgodnie z tradycją przedstawiciele klas pierwszych przystąpili do uroczystego ślubowania, podczas którego obiecali uczciwie spełniać obowiązki uczniowskie, szanować nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły, systematycznie pracować nad wzbogaceniem wiedzy i nie tylko.

Na uroczystości nie zabrakło obecności przedstawicieli KPP w Turku i KP PSP w Turku – w tym roku szkolnym kolejne osoby zasiliły klasy mundurowe, tym bardziej dyrektor szkoły nie ukrywał wdzięczności z faktu, że instytucje te wciąż wspierają Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.

Co nowego w ZSR? Niedawno powstało nowe logo, które zdobi już sztandar i stanie się znakiem rozpoznawczym placówki. Zmodernizowano także stronę internetową, aby uczniowie jeszcze szybciej mogli dotrzeć do różnych informacji.

Życzymy całej społeczności ZSR CKP w Kaczkach Średnich udanego roku szkolnego!

Foto: JM2
Foto: JM3
Foto: JM4
Foto: JM5
Foto: JM6
Foto: JM7
Foto: JM8
Foto: JM9
Foto: JM10
Foto: JM11
Foto: JM12
Foto: JM13
Foto: JM14
Foto: JM15
Foto: JM16
Foto: JM17
Foto: JM18
Foto: JM19
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Wyjątkowy 29 finał WOŚP w Turku. Było gorąco,...

Wyjątkowy 29 finał WOŚP w Turku. Było...

31 st.
Turek śniegiem malowany

Turek śniegiem malowany

31 st.
Boże Narodzenie w Turku A.D. 2020. Przepiękne...

Boże Narodzenie w Turku A.D. 2020....

22-12-2020
I Ogólnopolski Turniej Mini Piki Siatkowej o...

I Ogólnopolski Turniej Mini Piki...

12-12-2020
Wideo: Bożonarodzeniowa choinka rozświetliła...

Wideo: Bożonarodzeniowa choinka...

06-12-2020
Wszyscy kochamy pluszowe misie - Światowy Dzień...

Wszyscy kochamy pluszowe misie -...

25-11-2020
reklama
reklama
reklama