wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Starosta pomylił urzędy

Starosta pomylił urzędy
 

W imieniu Burmistrza Miasta Turku wyrażam oburzenie treścią wypowiedzi Starosty Powiatu Tureckiego pana Zbigniewa Bartosika cytowaną w artykule pt. „Podróżni nie zamarzną w wiatach, bo powstanie poczekalnia”.

Pan Starosta najwyraźniej pomylił urzędy mówiąc, że jakieś proceduralne sprawy utknęły (…) w mieście. Tak się bowiem, na nieszczęście pana Starosty składa, że teren PKS-u objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i wszystkie pozwolenia na budowę, rozbudowę czy przebudowę nieruchomości na tym terenie wydaje… starosta powiatu tureckiego. Wydział Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miejskiego w Turku nie ma w tym zakresie żadnych kompetencji i nawet nigdy nie rozpatrywał żadnych wniosków w sprawie wiat czy poczekalni.

reklama

Jeśli więc coś, gdzieś panu Staroście utkwiło, to radziłbym sprawdzić w Wydziale Architektury Starostwa Powiatowego w Turku.

W imieniu Burmistrza Turku uprzejmie apeluję do pana Starosty o większą dbałość o treść publicznych wypowiedzi, zwłaszcza, gdy w niekorzystnym kontekście używa pan nazwisk nie sobie podległych urzędników.

Łukasz Maciejewski,
doradca Burmistrza Turku ds. mediów

Podobne artykuły

Syndyk sprzedaje tereny upadłego PKS....

Syndyk sprzedaje tereny upadłego PKS....

14-09-2018
Wody geotermalne w Turku. Odpowiedź na...

Wody geotermalne w Turku. Odpowiedź na zamieszczony...

13-08-2018
K. Serafiński: Kilka prawd o Pańczyku

K. Serafiński: Kilka prawd o Pańczyku

10-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama