poniedziałek 23 września 2019

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama
Wzorek

List: Ryszard Bartosik przegrał w sądach

List: Ryszard Bartosik przegrał w sądach
 

Przed wymiarem sprawiedliwości w Koninie i Poznaniu zakończyły się procesy, w których stroną był radny powiatowy Ryszard Bartosik. W obu procesach radny Bartosik przegrał - sądy nie dały wiary jego argumentacji. Oto fakty:

- Sąd Okręgowy w Koninie po rozpoznaniu mojej apelacji w sprawie rzekomego zniesławienia Ryszarda Bartosika w kwestii okoliczności jego zatrudnienia w spółce miejskiej PGKiM w Turku, zgodził się z moimi argumentami i mnie uniewinnił, a kosztami procesu obciążył R.Bartosika. Tym samym sąd uznał, że nie złamałem prawa informując społeczeństwo o zatrudnieniu radnego Bartosika w PGKiM.

reklama

- Sąd Rejonowy w Poznaniu nieprawomocnym wyrokiem uznał także Ryszarda Bartosika za winnego popełnienia przestępstwa z artykułu 212§2 kodeksu karnego za pomówienie mnie i narażenie na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia sprawowanej funkcji wicestarosty tureckiego.

Z wyrazami szacunku
Władysław Karski
wicestarosta turecki

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Gdzie są te obiecane...

Listy do redakcji: Gdzie są te obiecane mieszkania,...

10 wrz.
Najważniejsza 6-tka kandydatów do Sejmu z...

Najważniejsza 6-tka kandydatów do Sejmu z powiatu...

6 wrz.
Wideo: Rusza budowa ulicy Zdrojki Lewe. Powiat...

Wideo: Rusza budowa ulicy Zdrojki Lewe. Powiat...

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama