poniedziałek 24 czerwca 2019

Danuty, Jana, Janiny

reklama

List: Ryszard Bartosik przegrał w sądach

List: Ryszard Bartosik przegrał w sądach
 

Przed wymiarem sprawiedliwości w Koninie i Poznaniu zakończyły się procesy, w których stroną był radny powiatowy Ryszard Bartosik. W obu procesach radny Bartosik przegrał - sądy nie dały wiary jego argumentacji. Oto fakty:

- Sąd Okręgowy w Koninie po rozpoznaniu mojej apelacji w sprawie rzekomego zniesławienia Ryszarda Bartosika w kwestii okoliczności jego zatrudnienia w spółce miejskiej PGKiM w Turku, zgodził się z moimi argumentami i mnie uniewinnił, a kosztami procesu obciążył R.Bartosika. Tym samym sąd uznał, że nie złamałem prawa informując społeczeństwo o zatrudnieniu radnego Bartosika w PGKiM.

reklama

- Sąd Rejonowy w Poznaniu nieprawomocnym wyrokiem uznał także Ryszarda Bartosika za winnego popełnienia przestępstwa z artykułu 212§2 kodeksu karnego za pomówienie mnie i narażenie na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia sprawowanej funkcji wicestarosty tureckiego.

Z wyrazami szacunku
Władysław Karski
wicestarosta turecki

Podobne artykuły

Młodzież z ZSR w Kaczkach Średnich zakończyła...

Młodzież z ZSR w Kaczkach Średnich zakończyła rok...

19 czerw.
Uroczysta sesja, występ szkoły muzycznej oraz...

Uroczysta sesja, występ szkoły muzycznej oraz...

31 maj.
Wideo: PIS podsumowało dobry wyniki w wyborach...

Wideo: PIS podsumowało dobry wyniki w wyborach do PE

29 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama