niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Starosta Seńko odpowiada: Kieruję się doborem kompetentnych specjalistów

Starosta Seńko odpowiada: Kieruję się doborem kompetentnych specjalistów
 

Prezentujemy odpowiedź Starosty Tureckiego Mariusza Seńko na zapytanie dotyczące przeniesienia Arkadiusza Michalaka na stanowisko kierownicze w SP ZOZ w Turku zatrudnienia Pana Grzegorza Gibaszka w starostwie powiatowym.

W odpowiedzi na Pana prośbę Starosta Turecki uprzejmie informuje, że prowadzona przez Starostę polityka kadrowa w Starostwie Powiatowym w Turku uwarunkowana jest przepisami prawa i pozostaje w zakresie zastrzeżonym dla Starosty Tureckiego. Mając na uwadze zapewnienie wzorowej obsługi interesantów Starostwa Powiatowego w Turku jak również w celu sprawnego wypełniania ustawowych zadań przez Powiat Turecki, zarządzając zasobami ludzkimi Starosta Turecki kieruje się doborem wykształconych, kompetentnych specjalistów posiadających odpowiednie doświadczenie. Nadmieniam, że polityka zatrudnienia w Starostwie Powiatowym w Turku nie pozostaje w sprzeczności z podejmowanymi przez Starostę Tureckiego działaniami  mającymi na celu zbudowanie silnego regionu, którego filarem będzie wyspecjalizowana kadra młodych specjalistów.

reklama

Starosta Turecki
Mariusz Seńko

* tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

Wideo: Konferencja PSL podsumowująca pół roku...

Wideo: Konferencja PSL podsumowująca pół roku pracy...

16 maj.
Andrzej Grzyb z wizytą w Turku w ramach wyborów...

Andrzej Grzyb z wizytą w Turku w ramach wyborów do...

9 maj.
Nowa radna powiatowa i nowy p.o. dyrektora...

Nowa radna powiatowa i nowy p.o. dyrektora szpitala...

31 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama