wtorek 06 grudnia 2022

Dionizji, Leontyny, Mikołaja

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku rekrutuje

Turkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku rekrutuje - foto: freeimages.com / Carlos Paes
foto: freeimages.com / Carlos Paes 

Turkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Wiele osób zastanawia się zapewne, cóż to takiego. Otóż, TUTW powstał w naszym mieście z myślą o Seniorach, ludziach, którzy mają już poza sobą pracę zawodową, mają już dorosłe dzieci i często już samodzielne wnuki, a mimo to wciąż czują się młodo i mają ochotę  dalej się rozwijać.

Coraz więcej Seniorów chce po przejściu na emeryturę nadal aktywnie i miło spędzać swój wolny czas. Właśnie Uniwersytet Trzeciego Wieku wychodzi do Państwa z taką propozycją. Zakończenie pracy zawodowej nie musi – i nie powinno - oznaczać wycofania się z aktywnego, twórczego i pełnego pasji życia. Faktem jest, iż każdy kolejny etap wymaga od nas przystosowania się do nowych, zmieniających się warunków. To właśnie teraz jest dobry moment, by stawić czoła nowym wyzwaniom, marzeniom - które w młodości z różnych powodów - nie udało nam się zrealizować.

reklama

TUTW jest świetną alternatywą na spędzenie wolnego czasu, dla wszystkich ludzi, którzy chcą się rozwijać i zawierać nowe przyjaźnie. Nasz Uniwersytet ma dużą ofertę edukacyjną. W zajęciach będzie można uczestniczyć w zależności od swoich zainteresowań, talentu i chęci. Zapraszamy  na  wykłady z różnych dziedzin, kursy językowe,  zajęcia  kulturalne, artystyczne, komputerowe. Szeroka jest również oferta zajęć sportowych i krajoznawczo – turystycznych. Tylko od Państwa zależał będzie ich wybór. Zapraszamy więc do przekroczenia naszego uniwersyteckiego progu, bo przecież: Trzeba, byś żył dla innych, jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie...

Od Nowego Roku rozpoczęliśmy dyżury w biurze TUTW przy ulicy 3 Maja 2, w pokoju nr 7. W każdy wtorek w godz. 11.00 - 13.00  i w każdy czwartek w godz.15.00 - 17.00, będzie można pobrać i wypełnić deklarację członkowską. Można też uiścić wpisowe w wysokości 20 złotych oraz składkę członkowską 50 zł na semestr. Słuchaczom TUTW powyżej 70 roku życia, proponujemy 50% zniżki  Członkiem Uniwersytetu może zostać każda osoba pełnoletnia. Zapraszamy więc mieszkańców Turku i powiatu turkowskiego.

Miło nam będzie gościć Państwa na uroczystej Inauguracji Pierwszego Roku Akademickiego Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która odbędzie się 1 lutego 2018 roku o godz. 17.00 w murach Liceum Ogólnokształcącego, ul. T. Kościuszki.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Turku i okolic, wszystkie osoby zainteresowane działalnością TUTW oraz osoby chętne do wstąpienia w nasze szeregi.

reklama

Zarząd TUTW

Podobne artykuły

Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki...

Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki Turkowskiego...

20-08-2019
Seniorzy-studenci zainaugurowali pierwszy rok...

Seniorzy-studenci zainaugurowali pierwszy rok...

01-02-2018
Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu...

Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu...

14-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama