niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Listy do redakcji: Wiosna nadchodzi do Turku.

Przyłącz się i zmieniaj z nami Polskę!

Listy do redakcji: Wiosna nadchodzi do Turku.
 

Jesteś znużony ciągłą wojną pomiędzy PiS i PO? Najwyższa pora na polityczną regenerację! 20 lutego o godz. 18:30 w turkowskim Klubie „Tęcza” odbędzie się spotkanie sympatyków partii Wiosna Roberta Biedronia. Spotkanie poprowadzi regionalna koordynatorka partii, Ewa Jeżak oraz koordynator powiatowy, Marcin Derucki.

Od czasu długo wyczekiwanej konwencji założycielskiej, Wiosna rozkwita w całej Polsce. Siłą tej młodej formacji jest nie tylko charyzmatyczny lider oraz prospołeczny program, ale też struktury terenowe, które rozwijają się w każdym z powiatów naszego kraju. Jeżeli chcesz przyłączyć się do ruchu wielkiej odnowy politycznej, lub tylko sympatyzujesz z Wiosną, to spotkanie jest dla Ciebie. Najwyższa pora na zakończenie wojny polsko-polskiej.

reklama

Program Wiosny Roberta Biedronia to m.in.: stopniowe podnoszenie płacy minimalnej od 2700 zł do 3500 zł, minimalna, nieopodatkowana emerytura w kwocie 1600 zł, rozszerzenie programu Rodzina 500 Plus, zagwarantowanie równości płac dla kobiet i mężczyzn, cyfryzacja administracji i bezpłatny dostęp do Internetu w całym kraju, likwidacja Funduszu Kościelnego, opodatkowanie Kościoła, wycofanie religii ze szkół, program sprawnego transportu publicznego.

Pamiętaj, 20 lutego, godz. 18:30, Klub „Tęcza”, ul. Spółdzielców 4. Środowe spotkanie z Wiosną nie będzie ostatnim w tym tygodniu. W piątek, 22 lutego, do Turku przyjedzie Wiosnobus. Szczegóły już niebawem.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Pierwsze spotkanie sympatyków nowej...

Wideo: Pierwsze spotkanie sympatyków nowej partii...

21 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama