poniedziałek 25 marca 2019

Bolka, Cezaryny, Marioli

reklama

Wideo: Pierwsze spotkanie sympatyków nowej partii Wiosna Biedronia w Turku

Wideo: Pierwsze spotkanie sympatyków nowej partii Wiosna Biedronia w Turku
 

W środowe popołudnie 20 lutego, w klubie Tęcza odbyło się pierwsze spotkanie sympatyków i członków nowo-powstającej partii Wiosna Roberta Biedronia. Spotkanie poprowadzili koordynatorzy tworzenia struktur partii na okręg wielkopolski wschodniej Ewa Jeżak oraz Marcin Derucki.

Przybyli na spotkanie mieszkańcy to w głównej mierze osoby niezadowolone z dotychczasowej wojny polsko- polskiej. Jak sami uczestnicy spotkania zaznaczali, są już znudzeni ciągłym konfliktem pomiędzy PO i PIS oraz widokiem w polityce tych samych twarzy od kilkunastu lat. Spotkanie oprócz przybliżenia programu partii było także pretekstem do poznania problemów i pomysłów mieszkańców, które będą przedmiotem dalszej pracy ekspertów partii Wiosna. Gospodarze spotkania nie kryli, że tego typu kontakt z mieszkańcami ma na celu przygotowanie program partii Wiosna tak by odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom całego społeczeństwa.

reklama

Choć gospodarze spotkania deklarowali zadowolenie z frekwencji na spotkaniu, nie była ona jednak duża. W spotkaniu wzięło udział około kilkunastu osób i choć ilość ta nie robi wrażenia spotkanie było burzliwe i owocne w  dyskusję. Dyskusje dotyczyły m.in. spraw szkolnictwa, płacy i emerytury minimalnej, spraw społecznych i problemów naszego regionu. Ewa Jeżak, wiceszefowa Krajowej Rady Regionów partii Wiosna zadeklarowała kolejne spotkanie już za dwa tygodnie oraz wizytę Pauliny Piechna-Więckiewicz – ekspertki programowej partii.

MS

reklama

 

Podobne artykuły

Podyskutujmy jak dorośli

Podyskutujmy jak dorośli

z wczoraj
Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z...

Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z...

23 mrz.
Zakończył się cykl spotkań z mieszkańcami...

Zakończył się cykl spotkań z mieszkańcami wspólnot w...

21 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama