poniedziałek 23 września 2019

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama
Wzorek

Poseł Ryszard Bartosik: Panika i rozpacz posła Tomasza Nowaka

Poseł Ryszard Bartosik: Panika i rozpacz posła Tomasza Nowaka
 

Poseł Nowak nie ma moralnego prawa ogłaszać, że dba o sprawy Turku i regionu.

Ostatnia konferencja posła Tomasza Nowaka w Turku ugruntowała mnie w przekonaniu, że lokalne struktury PO i poseł Tomasz Nowak są w głębokiej rozpaczy. Powodów jest kilka. Najważniejszy to klęska w wyborach samorządowych w naszym powiecie. Przypomnę tylko, że partia posła Nowaka uzyskała w wyborach do rady powiatu tureckiego 4,14% głosów (poniżej progu wyborczego) . Prawo i Sprawiedliwość 28,89 % i ma swojego starostę. Tak więc pan poseł Tomasz Nowak ma problem i rozpaczliwie próbuje się ratować.

reklama

Drugi powód rozpaczy posła Nowaka to jego poparcie i lobbing za prywatyzacją naszych Kopalni Węgla Brunatnego. W październiku 2009 roku mówił : " do dalszego rozwoju kopalni konieczna jest w najbliższym czasie prywatyzacja." No i PO wraz z PSL sprzedało za przysłowiową czapkę śliwek nasze kopalnie. Jaki to rozwój wystarczy zapytać górników, którzy walczą o premie albo samorządy, których dochody w wyniku tej "prywatyzacji" bardzo spadły. Pan poseł Nowak raczył jeszcze w swej pracy na rzecz regionu głosować za podniesieniem wieku emerytalnego do 67 lat. Kobietom o 7 lat, a mężczyznom o 2 lata. Te działania skłaniają mnie do powtórzenia stwierdzenia, że poseł Nowak nie ma moralnego prawa ogłaszać, że dba o sprawy Turku i regionu.

Poseł na Sejm RP
Ryszard Bartosik

Podobne artykuły

Listy do redakcji: To nie gminy powinny...

Listy do redakcji: To nie gminy powinny dokładać do...

18 wrz.
Listy do redakcji: Gdzie są te obiecane...

Listy do redakcji: Gdzie są te obiecane mieszkania,...

10 wrz.
Najważniejsza 6-tka kandydatów do Sejmu z...

Najważniejsza 6-tka kandydatów do Sejmu z powiatu...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama