czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Dwa Listy Otwarte Grona Nauczycielskiego ZSR a ich wiarygodność

Dwa Listy Otwarte Grona Nauczycielskiego ZSR a ich wiarygodność
 

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia otrzymaliśmy na skrzynkę redakcyjną informację popartą skanem oryginalnych Listów Otwartych w sprawie dyrektora Krzysztofa Świerka z podpisami praktycznie wszystkich nauczycieli ZSR CKP w Kaczkach Śr.  Rzuca to nowe światło na faktyczne stanowisko Grona Pedagogicznego w bulwersującej sprawie konkursu i poparcia obecnego dyrektora.

Treść wiadomości poprzedzającej nadesłane skany Listów otwartych.

reklama

Szanowna Redakcjo,
w związku z dalece rozbieżnymi stanowiskami prezentowanymi w dwóch odrębnie przesłanych do redakcji Listach otwartych podpisanych przez grono pedagogiczne ZSR CKP w Kaczkach Średnich, przesyłamy skany listów z podpisami członków Grona Pedagogicznego, którzy zgadzają się / nie zgadzają się z upublicznionym stanowiskiem.  Prosimy o sprostowanie i wskazanie rzeczywistego stanowiska grona pedagogicznego. Nie wszyscy członkowie rady pedagogicznej (z powodu długotrwałej nieobecności) mogli ustosunkować się do ww. listów otwartych, pomimo wyrażanej aprobaty do stanowiska z dnia 11.12.2019 r. Mając na względzie dobro ogólne, zwracamy się z prośbą o nie upublicznianie nazwisk członków grona pedagogicznego podpisanych na listach.

Zgodnie z prośbą nadawcy nazwiska w poszczególnych rubrykach zostały zamazane ale ich cień ukazuje, który z listów jak został poparty przez Grono Pedagogiczne  ZSR CKP.

Nie trudno zauważyć iz większość Kadry Pedagogicznej z Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Śr. zgadza się z Listem otwartym z 11 grudnia, wystosowanym do opinii publicznej z początkiem rozpoczęcia protestu. Listu, którego główną narracją jest wsparcie obecnego dyrektora ZSR w prawie do startu w konkursie. Co ciekawe, potwierdzeniem nastrojów i przekonań wśród Grona Pedagogicznego ZSR jest brak podpisów popierających przesłany list z 18 grudnia, który w większej  mierze neguje osobę dyrektora Świerka.  

reklama

  

Podobne artykuły

List do redakcji: Śmierdzący problem Deverisa

List do redakcji: Śmierdzący problem Deverisa

17 czerw.
Prokuratura odmawia wszczęcia dochodzenia na...

Prokuratura odmawia wszczęcia dochodzenia na...

8 czerw.
Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora...

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora ZSR w...

11 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama