czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Oświadczenie Zarządu Sun Garden w sprawie pożaru hali w dniu 14 stycznia

Oświadczenie Zarządu Sun Garden w sprawie pożaru hali w dniu 14 stycznia - foto: Sun Garden
foto: Sun Garden 

We wtorek 14.01.2020 roku w godzinach popołudniowych miał miejsce pożar w zakładzie Sun Garden Polska w Malanowie, w wyniku którego zniszczeniu uległy hale nr 7, 8, 9, zlokalizowane w jednym budynku. Wszystkie osoby przebywające na terenie zakładu zostały niezwłocznie ewakuowane i co dla nas najważniejsze, nikt nie ucierpiał na skutek tego zdarzenia.

Dzięki szybkiej akcji naszych pracowników oraz przybyłych na miejsce zastępów straży pożarnej, sytuacja została błyskawicznie opanowana. Skala zniszczeń jest znacznie mniejsza niż zakładano w trakcie akcji gaśniczej. Nie stwierdzono także zagrożenia dla środowiska i okolic zakładu.

reklama

W dniu 15.01.2020 roku o godzinie 14:00 wznawiamy normalną produkcję w całym zakładzie, tym samym gwarantujemy ciągłość zatrudnienia dla wszystkich naszych pracowników.

Zarząd Spółki serdecznie dziękuje wszystkim pracownikom oraz wielkopolskim oddziałom Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej zaangażowanym w akcję ratowniczą oraz lokalnym władzom.

Zarząd Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.

reklama

materiał nadesłany

Relacja foto i wideo z pożaru w Sun Garden: https://www.turek.net.pl/policja/28234-powazny-pozar-w-sungarden-ewakuowano-750-pracownikow

Podobne artykuły

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W...

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W akcji 10...

14 czerw.
Pożar budynku mieszkalnego na ul. Leśnej w...

Pożar budynku mieszkalnego na ul. Leśnej w Turku. W...

17 maj.
Gm. Przykona: Pożar drewnianych budynków w...

Gm. Przykona: Pożar drewnianych budynków w...

26 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama