sobota 21 maja 2022

Jana, Moniki, Wiktora

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Listy do redakcji: Sprawa DeVerisa i problem smrodu

Kacper Drzewiecki

Listy do redakcji: Sprawa DeVerisa i problem smrodu
 

Dnia 29.06.2021 roku spotkałem się z prezesem Jackiem Radomskim na rozmowie w siedzibie firmy Deveris. Zostały mi przekazane informację na temat tego, iż system zaproponowany przez firmę Westrand jest w fazie testów.

Udzielona została mi również informacja iż do końca roku ma być zastosowana kolejna forma ochrony przed nieprzyjemnym zapachem unoszącym się w okolicy Turku. Mimo stosowanego systemu firmy Westęrand na terenie miasta i okolic w sobotę na terenie okolic żuk czuć było uciążliwy zapach.

reklama

Z informacji przekazanych przez przedstawiciela firmy Westrand system przez nich zamontowany nie został jeszcze zamówiony a w przypadku braku zamówienia do końca tego tygodnia system zostanie zdemontowany. Wszystkich mieszkańców, którzy są zainteresowani problem proszę o dołączenie do grupy związanej z problemem zapachowym na terenie miasta i okolic.

Po rozmowie telefonicznej w dniu dzisiejszym z zarządem podczas wystawiania postu otrzymałem telefon zostały mi przekazane takie słowa  Do 23 lipca 2021 roku zostanie zooptymalizowany system Westrand tak aby zapach nie utrudniał mieszkańcom swobodnego życia na terenie miasta i okolic Turku.

https://www.facebook.com/groups/520020199179161/

Proszę także zauważyć, że problem dotyczy dużej ilości mieszkańców, ale na spotkaniu z władzami i Deveris pojawiło się około 100 osób !!!!!

Kacper Drzewiecki

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Czy to koniec ze smrodem? DeVeris wynosi się z...

Czy to koniec ze smrodem? DeVeris wynosi się z Turku!

1 kw.
Czy radni PiS stoją po stronie firmy uciążliwej...

Czy radni PiS stoją po stronie firmy uciążliwej dla...

31 mrz.
Antosik idzie na wojnę z DeVerisem. Czy tej...

Antosik idzie na wojnę z DeVerisem. Czy tej wiosny...

29 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama