czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Listy do redakcji: Sprawa DeVerisa i problem smrodu

Kacper Drzewiecki

Listy do redakcji: Sprawa DeVerisa i problem smrodu
 

Dnia 29.06.2021 roku spotkałem się z prezesem Jackiem Radomskim na rozmowie w siedzibie firmy Deveris. Zostały mi przekazane informację na temat tego, iż system zaproponowany przez firmę Westrand jest w fazie testów.

Udzielona została mi również informacja iż do końca roku ma być zastosowana kolejna forma ochrony przed nieprzyjemnym zapachem unoszącym się w okolicy Turku. Mimo stosowanego systemu firmy Westęrand na terenie miasta i okolic w sobotę na terenie okolic żuk czuć było uciążliwy zapach.

reklama

Z informacji przekazanych przez przedstawiciela firmy Westrand system przez nich zamontowany nie został jeszcze zamówiony a w przypadku braku zamówienia do końca tego tygodnia system zostanie zdemontowany. Wszystkich mieszkańców, którzy są zainteresowani problem proszę o dołączenie do grupy związanej z problemem zapachowym na terenie miasta i okolic.

Po rozmowie telefonicznej w dniu dzisiejszym z zarządem podczas wystawiania postu otrzymałem telefon zostały mi przekazane takie słowa  Do 23 lipca 2021 roku zostanie zooptymalizowany system Westrand tak aby zapach nie utrudniał mieszkańcom swobodnego życia na terenie miasta i okolic Turku.

https://www.facebook.com/groups/520020199179161/

Proszę także zauważyć, że problem dotyczy dużej ilości mieszkańców, ale na spotkaniu z władzami i Deveris pojawiło się około 100 osób !!!!!

Kacper Drzewiecki

Podobne artykuły

Kolejny etap testów systemu dezodoryzacji w...

Kolejny etap testów systemu dezodoryzacji w DeVeris...

15 lip.
Komunikat firmy DeVeris. Zakończenie montażu...

Komunikat firmy DeVeris. Zakończenie montażu systemu...

5 lip.
DeVeris nie wywiązał się z obietnicy? Mija 5...

DeVeris nie wywiązał się z obietnicy? Mija 5 lipca i...

5 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama