poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

Odznaka Honorowa dla Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich

Odznaka Honorowa dla Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich - Źródło: ZSR CKP w Kaczkach Średnich
Źródło: ZSR CKP w Kaczkach Średnich 

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego zbiegło się z przyznaniem Zespołowi Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich Odznaki Honorowej za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego. Wyróżnienie przyznała szkole Kapituła Odznaki za szczególne zasługi w działalności oświatowo-wychowawczej, wytrwałą pracę uwieńczoną sukcesami wychowanków, za rozwijanie ich zainteresowań oraz wspieranie rozwoju gospodarczego, zwłaszcza rolnictwa i obszarów wiejskich w powiecie tureckim. Odznakę odebrał Dyrektor szkoły podczas dożynek powiatowych w Tokarach gmina Kawęczyn.

Uroczystości nowego roku szkolnego rozpoczęto mszą świętą w kościele parafialnym w Kaczkach Średnich. Po mszy świętej na placu szkolnym odbyła się część oficjalna. Na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego przybyli zaproszeni goście: pan Henryk Trocha – Członek Zarządu Powiatu Tureckiego, Przedstawiciel Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Turku, pana Przemysław Tomczak, przewodnicząca Rady Rodziców pani Urszulę Marciniak, obecni byli również rodzice, nauczycieliele i uczniowie. W roku szkolnym 2012/2013 naukę w Zespole Szkół Rolniczych rozpoczęło 180 uczniów w siedmiu oddziałach – pięciu klasach technikalnych i dwóch klasach liceum mundurowego.

reklama

ZSR CKP w Kaczkach Średnich

Podobne artykuły

Projekt ZSR i Ferdinand-Braun Schule w Gdańsku.

Projekt ZSR i Ferdinand-Braun Schule w Gdańsku.

10-12-2019
Szkoły z całego powiatu rywalizowały podczas...

Szkoły z całego powiatu rywalizowały podczas...

18-11-2019
Nagrody dla ZSR w Kaczkach Średnich oraz...

Nagrody dla ZSR w Kaczkach Średnich oraz...

07-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama