wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Uczestnicy Akademii Piłki Nożnej na meczu T-Mobile Ekstraklasy w Poznaniu

Uczestnicy Akademii Piłki Nożnej na meczu T-Mobile Ekstraklasy w Poznaniu - Źródło: OSiR w Malanowie
Źródło: OSiR w Malanowie 

6 października br. uczestnicy projektu Akademia Piłki Nożnej „Futbol nie jedno ma oblicze” wraz z opiekunami wyjechali na Stadion Miejski do Poznania, aby uczestniczyć w roli kibiców w meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań, a Piastem Gliwice. 

Wyjazd na mecz był ostatnim akcentem trwającej od początku lipca piłkarskiej akademii w Malanowie. Liczna grupa dzieci miała okazję zobaczenia na własne oczy przedmeczowej rozgrzewki oraz zachowań piłkarzy w poszczególnych fazach meczu. Największe wrażenia zrobił jednak doping poznańskich kibiców, którzy mimo deszczowej i dość chłodnej aury przez całe spotkanie gorąco zagrzewali do gry swoich pupili. Panująca na trybunach atmosfera rozgrzała także dzieci z gminy Malanów, które czynnie włączyły się do dopingu skacząc i śpiewając stadionowe przyśpiewki. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem poznańskiej drużyny, a dzieci wróciły do domów późnym wieczorem z bagażem niezapomnianych wspomnień i wrażeń.

reklama

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich/ Europa inwestująca w obszary wiejskie Projekt Akademia Piłki Nożnej współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - działanie 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – małe projekty.

OSiR Malanow

Podobne artykuły

Uwaga! Nadchodzą intensywne burze nad Turek i...

Uwaga! Nadchodzą intensywne burze nad Turek i...

13-06-2019
Ł. Panfil: Wielki sport w Kaczkach Średnich

Ł. Panfil: Wielki sport w Kaczkach Średnich

01-12-2017
Osiedle Leśna z nową kanalizacją deszczową

Osiedle Leśna z nową kanalizacją deszczową

16-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama