wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Wybrali najlepsze listy. Uczennica SP nr 1 z wyróżnieniem

Wybrali najlepsze listy. Uczennica  SP nr 1 z wyróżnieniem
 

W poniedziałek 4 listopada w DK Oskard w Koninie odbył się finał konkursu ,,Listu do Ojca".

Witając gości Ireneusz Niewiarowski, senator krótko opowiedział co dla młodzieży robią prowadzone prze niego organizacje. ,,List do Ojca" od dwóch lat organizuje Senat. W tym roku uczniowie szkół podstawowych naszego regionu przysłali 233 prace. List ma opisać relacje dzieci z ojcem, ojczymem lub ojcem zastępczym. Najważniejszy cel konkursu, wzorowanego na organizowanym od wielu lat w USA z udziałem senatorów, to propagowanie dojrzałego i odpowiedzialnego ojcostwa.

reklama

- Listy były bardzo dojrzałe i wzruszające. Dały mi sporą wiedzę na temat relacji dzieci z ojcami.  List to bardzo dobra forma komunikacji. Może czasem łatwiej nam coś napisać niż powiedzieć – stwierdził senator I. Niewiarowski.

Oto laureaci : 1 miejsce - Weronika Tomaszewska z SP nr 2 w Kłodawie , 2 miejsce Wiktoria Szymańska z SP w Golinie Wyróżnienia : Kamila Jóźwiak z SP Bylice Kolonia gm. Grzegorzew , Weronika Makowska z SP w Golinie, Izabela Szymańska z SP nr 1 w Turku, Julia Maciaszek z ZS w Rychwale. Dodatkowo senator nagrodził szkołę, która przysłała najwięcej listów - SP w Golinie.

Materiał prasowy
*tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo...

Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo Samorządowe...

28-06-2019
Uczniowie SP 1 wyróżnieni w finale

Uczniowie SP 1 wyróżnieni w finale "Listu do Ojca"

08-09-2015
Rodzina Goranskich już cała jest w Polsce!

Rodzina Goranskich już cała jest w Polsce!

19-08-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama