piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

W Inkubatorze musi być ciepło! Nowy przetarg na olej opałowy

W Inkubatorze musi być ciepło! Nowy przetarg na olej opałowy - Foto: M. Derucki
Foto: M. DeruckiW Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości na pewno będzie ciepło 

Niedawno pisaliśmy o zakończonym przetargu na dostawę 10 000 litrów oleju opałowego lekkiego, który ma ogrzać Turecki Inkubator Przedsiębiorczości. Okazuje się jednak, że nie wystarczy to, by ogrzać budynek – ogłoszono kolejny przetarg nieograniczony, tym razem na dostawę 25 000 litrów oleju opałowego.

Zakup 10 000 litrów oleju opałowego nie wystarczy, by zapewnić ciepło w dwóch częściach Inkubatora (część biurowa i produkcyjna). Dlatego konieczny jest kolejny zakup, tym razem 25 000 litrów. Informacja o przetargu pojawiła się na BIPie Urzędu Miasta 16 stycznia.

reklama

Oznacza to, że budynek, zwiększył swoje potrzeby, być może na skutek zapełnienia swoich powierzchni firmami (obecnie jest ich w obiekcie 23). W sezonie grzewczym 2012/2013 Inkubator zużył 15 000 litrów oleju opałowego lekkiego, który został zakupiony za kwotę 53 100,00. Wtedy, tak samo jak i ostatnim razem, przetarg wygrał Jarosław Kwiatkowski Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe TRANS – OLL. Czy przedsiębiorca po raz trzeci złoży najlepszą ofertę?

ma

Podobne artykuły

Starostowie, wiceburmistrz oraz pracownicy...

Starostowie, wiceburmistrz oraz pracownicy Wydziału...

22 mrz.
Zajęcia dla dzieci z Turku, na czas strajku...

Zajęcia dla dzieci z Turku, na czas strajku...

15-04-2019
Wideo: Wszystkie szkoły i przedszkola w Turku...

Wideo: Wszystkie szkoły i przedszkola w Turku...

08-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama