sobota 15 maja 2021

Dionizego, Nadziei, Zofii

11°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Starostowie, wiceburmistrz oraz pracownicy Wydziału Komunikacji zakażeni koronawirusem.

Starostowie, wiceburmistrz oraz pracownicy Wydziału Komunikacji zakażeni koronawirusem.
 

Zamknięty Wydział Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Turku oraz kolejne ograniczenia w funkcjonowaniu urzędów przy Kaliskiej to efekt wykrycia koronawirusa wśród pracowników. Pozytywny wynik na COVID-19 mają m.in. starostwie Dariusz Kałużny oraz Władysław Karski a także Wiceburmistrz Turku Jerzy Kurzawa.

- Wykonałem test na COVID-19, który w moim przypadku dał wynik pozytywny. Jestem zarażony i przebywam w izolacji domowej. Na szczęście czuję się dobrze, ale z pełną z odpowiedzialnością, gdy tylko pojawiło się ryzyko zakażenia koronawirusem, pracowałem zdalnie i poinformowałem wszystkich, z którymi w ostatnim czasie miałem kontakt - poinformował w sobotę Dariusz Kałużny. Podobną informację o zakażeniu przekazał wicestarosta Władysław Karski.

reklama

Wielu pracowników Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego w Turku przebywa na kwarantannie, wśród kilku wykryto zakażenie koronawirusem. Najgorzej jest w Starostwie w Wydziale Komunikacji, który od dziś został czasowo zamknięty a pracowników obowiązuje kawarantanna lub w izolacja domowa. Wydział będzie nieczynny dla interesantów do 29 marca. Wydział planuje telefoniczne powiadamianie o nowych terminach umówionych już sprawa od 30 marca.

Podobne artykuły

Kolejne środki ochrony do walki z COVID-19. W...

Kolejne środki ochrony do walki z COVID-19. W...

12 maj.
Strażacy wspierają Punkt Szczepień Powszechnych...

Strażacy wspierają Punkt Szczepień Powszechnych w Turku

5 maj.
Uruchomiono Nowy Punkt Szczepień Powszechnych w...

Uruchomiono Nowy Punkt Szczepień Powszechnych w...

30 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama