poniedziałek 20 sierpnia 2018

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

NEXT gwiazdą tegorocznej ChałTURy

NEXT gwiazdą tegorocznej ChałTURy - Foto: Zespół NEXT
Foto: Zespół NEXT 

W piątek 13 czerwca  w Parku Miejskim im. Konstytucji 3 Maja odbyły się IV Prezentacje Zespołów Weselnych ChałTURa. W tym roku największe uznanie zdobył zespół NEXT, który wygrał plebiscyt publiczności.

W imprezie udział wzięło wiele zespołów nie tylko z Turku, ale również z innych miast. Wśród nich znalazły się m.in. zwycięski NEXT, grupa Fenix Band, Fire Band czy Nocaut. Gościnnie wystąpił zespół KERS.

reklama

Czwarta edycja imprezy była okazją dla uczestników przeglądu, aby zaprezentować swój repertuar szerszemu gronu publiczności – wielu słuchaczy, zgodnie z tematyką spotkania, poszukiwało grupy i inspiracji na ważne imprezy rodzinne. Organizatorem był Miejski Dom Kultury w Turku, który dziękuje sponsorom za wsparcie inicjatywy, a także Markowi Kozłowskiemu Piekarnia Muchlin za pyszne wypieki.

ma

Podobne artykuły

Ognisty pokaz na zakończenie II Festiwalu Ognia...

Ognisty pokaz na zakończenie II Festiwalu Ognia i...

30 lip.
Palkowski i Chauveron czyli XV Turkowskie Lato...

Palkowski i Chauveron czyli XV Turkowskie Lato z Filmem

23 lip.
Turek: Sobótkowe wianki uplecione

Turek: Sobótkowe wianki uplecione

23 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama