Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

sobota 30 maja 2020

Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

reklama

Joga w okolicznościach przyrody

Joga w okolicznościach przyrody - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W niedzielny poranek odbyły się kolejne zajęcia z serii „Joga w mieście”. Tym razem spotkanie poprowadził inicjator wydarzenia, Dariusz Walaszek. W tym roku zajęcia odbywają się na terenie Stadionu 1000-lecia, za pływalnią miejską.

Kolejne spotkanie odbędzie się w niedzielę, 24 sierpnia br. Zbiórka o godzinie 10:00, przed pływalnią przy ul. Sportowej 9a. Na zajęcia należy zabrać ze sobą matę, ręcznik lub koc. Lekki posiłek zjadamy najpóźniej 1 godzinę przed rozpoczęciem ćwiczeń. Nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby niepełnoletnie muszą przyjść z opiekunem.

reklama

Inicjatorem turkowskiej edycji „Jogi w Parku” jest Dariusz Walaszek, członek stowarzyszenia „Morsy Turek”, instruktor nordic walking i wielki miłośnik ruchu na świeżym powietrzu. Walaszek już w ubiegłym roku pokazał, że w naszym mieście żyją liczni miłośnicy jogi.

Partnerem akcji jest studio Fitness Planet w Turku, Stowarzyszenie Morsy Turek oraz OSiR w Turku, a patronem medialnym portal Turek.net.pl.

md

Podobne artykuły

Marsz

Marsz "Ruszamy Turek!", czyli wolna, ale aktywna...

23-04-2018
Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

08-03-2018
Ratownicy wodni z Turku na ćwiczeniach w Kruszwicy

Ratownicy wodni z Turku na ćwiczeniach w Kruszwicy

14-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama