wtorek 22 września 2020

Maury, Milany, Tomasza

reklama

Turkowscy jogini będą witać Słońce

Turkowscy jogini będą witać Słońce - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Ostanie wakacyjne zajęcia „Jogi na trawie” niestety już za nami. Wczoraj, tj. 31 sierpnia, pogoda dopisała i zajęcia przebiegały bez niespodzianek.

Podsumowaniem i ukoronowaniem dotychczasowych zajęć było wspólne wykonanie sekwencja Surya Namaskar - Powitanie Słońca. Turkowscy jogini postanowili wykorzystać i rozwijać zdobyte umiejętności, chcą się spotykać raz w tygodniu o wschodzie słońca, by wykonać wspólnie sekwencje Surya Namaskar.

reklama

Swoją pomoc w projekcie obiecali Dorota Wallas (instruktorka jogi i fitness) oraz Dariusz Walaszek, dla których joga to już nie pasja, to ich życie. Dorota i Darek bardzo dziękują wszystkim, którzy przyczynili się i umożliwili realizację projektu, a najbardziej uczestnikom bez których nic by się nie zadziało.

Podobne artykuły

Marsz

Marsz "Ruszamy Turek!", czyli wolna, ale aktywna...

23-04-2018
Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

08-03-2018
Ratownicy wodni z Turku na ćwiczeniach w Kruszwicy

Ratownicy wodni z Turku na ćwiczeniach w Kruszwicy

14-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama