sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Beatboxu uczył się w Turku. Teraz naucza innych

Beatboxu uczył się w Turku. Teraz naucza innych
 

5 sierpnia ruszyły kolejne warsztaty w ramach Akademii Letnich Spotkań Artystycznych. Tym razem uczestnicy mają szansę zgłębić tajniki beatboxu pod okiem mistrza Polski w tej dziedzinie - Karola „Gizma” Giżewskiego.

Postać Gizma jest silnie związana z Turkiem, bo to właśnie u nas wygrywał on swoje pierwsze bitwy beatboxowe. Warsztatowicze, którzy przyjechali z Lublina, Wrocławia, a nawet Warszawy, chcą ćwiczyć pod okiem mistrza przez prawie dwa tygodnie jak najintensywniej.

reklama

Jak mówią zarówno oni, jak i ich trener, najważniejsze jest zaangażowanie, dzięki któremu w krótkim czasie można osiągnąć naprawdę imponujące efekty.

Uczestnicy oraz Gizmo świetnie się bawią, a praca nad głosem sprawia im wiele radości. Jednak początek ich przygody na SCABB nie był taki kolorowy. Jednen z warsztatowiczów w drodze do Turku zgubił pieniądze i dokumenty. Na szczęście z pomocą pospieszył Tata Jacek oraz właściciel hostelu Barbórka, Tomasz Wroniak, który zapewnił pechowcowi nocleg w atrakcyjnej cenie.

Maja Przygońska
Warsztaty Dziennikarskie Przystani

Podobne artykuły

Spektakl

Spektakl "Ludzie Ludziom" na bis przyciągnął wielu...

15-09-2019
Powtórka spektaklu

Powtórka spektaklu "Ludzie Ludziom" już jutro - nie...

13-09-2019
Wideo: Spektakularne zakończenie ALSA! Czyli...

Wideo: Spektakularne zakończenie ALSA! Czyli jak...

12-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama