DNI TURKU I GMINY TUREK 2019

środa 19 czerwca 2019

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

1% dla Turku: Wesprzyjmy Maćka w jego walce o zdrowie

1% dla Turku: Wesprzyjmy Maćka w jego walce o zdrowie
 

Przekazanie 1% swojego podatku dochodowego nic nie kosztuje. W ten szybki i łatwy sposób można wspomóc potrzebujących oraz ich rodziny. Na pomoc czeka m.in. Maciej Pawłowski, o którym już pisaliśmy na łamach naszego portalu. Mężczyzna walczy o powrót do zdrowia po wypadku. Pomóżmy mu odzyskać normalne życie!

Maciej ma 38 lat. W lutym 2013 r. uległ wypadkowi, w wyniku którego doznał udaru mózgu. Następstwem udaru są: niedowład i spastyka lewej strony ciała, przykurcze oraz skostnienia pozaszkieletowe, które wywołują ból nawet przy najmniejszym ruchu oraz w znacznym stopniu powodują unieruchomienie kończyn dolnych.

reklama

Długa i ciężka rehabilitacja zaczyna powoli przynosić efekty. Szansą na poprawę stanu fizycznego Maćka są operacje, a po nich natychmiastowa i długotrwała rehabilitacja. Przeszedł już dwie operacje usunięcia skostnień w biodrach, teraz kolej na kolana.

Zarówno fachowa rehabilitacja, zakup leków, sprzętu ortopedycznego jak i konieczność bycia pod stałą opieką wielu specjalistów: neurologa, neurochirurga, ortopedy traumatologa, kardiologa, neurorehabilitanta oraz logopedy jest bardzo kosztowna dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe.

Apelujemy o podarowanie mu swojego 1% - kwota, z pozoru niewielka, będzie na pewno dużym wsparciem. Maciej Pawłowski jest podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” o nr KRS 0000186434 (Cel szczegółowy : Maciej Pawłowski 296/P).

reklama

Można także przekazywać darowiznę:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”
Stawnica 33, 77-400 Złotów
nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
z dopiskiem : darowizna na leczenie i rehabilitację Macieja Pawłowskiego 296/P

Podobne artykuły

 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

21 mrz.
1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze...

1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze wsparcie

20 lt.
1% dla Turku: Marcin wróć do nas

1% dla Turku: Marcin wróć do nas

14 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama