piątek 16 listopada 2018

Edmunda, Marii, Marka

reklama

1% dla Turku: Wesprzyjmy Maćka w jego walce o zdrowie

1% dla Turku: Wesprzyjmy Maćka w jego walce o zdrowie
 

Przekazanie 1% swojego podatku dochodowego nic nie kosztuje. W ten szybki i łatwy sposób można wspomóc potrzebujących oraz ich rodziny. Na pomoc czeka m.in. Maciej Pawłowski, o którym już pisaliśmy na łamach naszego portalu. Mężczyzna walczy o powrót do zdrowia po wypadku. Pomóżmy mu odzyskać normalne życie!

Maciej ma 38 lat. W lutym 2013 r. uległ wypadkowi, w wyniku którego doznał udaru mózgu. Następstwem udaru są: niedowład i spastyka lewej strony ciała, przykurcze oraz skostnienia pozaszkieletowe, które wywołują ból nawet przy najmniejszym ruchu oraz w znacznym stopniu powodują unieruchomienie kończyn dolnych.

reklama

Długa i ciężka rehabilitacja zaczyna powoli przynosić efekty. Szansą na poprawę stanu fizycznego Maćka są operacje, a po nich natychmiastowa i długotrwała rehabilitacja. Przeszedł już dwie operacje usunięcia skostnień w biodrach, teraz kolej na kolana.

Zarówno fachowa rehabilitacja, zakup leków, sprzętu ortopedycznego jak i konieczność bycia pod stałą opieką wielu specjalistów: neurologa, neurochirurga, ortopedy traumatologa, kardiologa, neurorehabilitanta oraz logopedy jest bardzo kosztowna dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe.

Apelujemy o podarowanie mu swojego 1% - kwota, z pozoru niewielka, będzie na pewno dużym wsparciem. Maciej Pawłowski jest podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” o nr KRS 0000186434 (Cel szczegółowy : Maciej Pawłowski 296/P).

reklama

Można także przekazywać darowiznę:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”
Stawnica 33, 77-400 Złotów
nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
z dopiskiem : darowizna na leczenie i rehabilitację Macieja Pawłowskiego 296/P

Podobne artykuły

Wielkopolanie chętniej dzielą się swoim 1%

Wielkopolanie chętniej dzielą się swoim 1%

8 list.
Podziękowanie za Wasz 1%

Podziękowanie za Wasz 1%

24 paźd.
 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

22 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama