wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

ALSA: Wielka lalka wchodzi na scenę

ALSA: Wielka lalka wchodzi na scenę
 

Podczas Akademii Letnich Spotkań Artystycznych konstruowana jest wielka lalka, która będzie elementem finałowego spektaklu. Do Międzypokoleniowego Klubu Kultury prowadzonego przez wolontariuszy stowarzyszenia Przystań zawitała Małgorzata Kałętkiewicz – aktorka Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu – która uczy młodzież jak ją poprawnie animować.

W ubiegłym roku aktorka pomagała uczestnikom ALSA przygotować spektakl podsumowujący minioną edycję festiwalu, czyli „Dzień Bitwy”. Tegoroczny spektakl będzie złożony z wielu elementów, a w założeniu ma być on największym teatrem ognia, który wystawiono kiedykolwiek w Polsce.

reklama

Lalka nie jest jeszcze gotowa, jednak aktorzy już z nią ćwiczą, aby być przygotowanym nie tylko na turkowski finał, ale też na oleśnicki przegląd OFCA, na który wybierają się w najbliższy piątek.

 

Podobne artykuły

Największy festiwal animacji ponownie w Turku!

Największy festiwal animacji ponownie w Turku!

3 mrz.
Spektakl

Spektakl "Ludzie Ludziom" na bis przyciągnął wielu...

15-09-2019
Powtórka spektaklu

Powtórka spektaklu "Ludzie Ludziom" już jutro - nie...

13-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama