poniedziałek 17 luty 2020

Donata, Gizeli, Łukasza

reklama

SCABB: Oer zwycięża w Holandii!

SCABB: Oer zwycięża w Holandii! - foto: M. Derucki
foto: M. DeruckiOer i Mic Bandit - zwycięzcy tegorocznych Beat Battle oraz Beatbox Battle 

- Słowacja, Turek i Holandia zdobyte. Jadę dalej! - pisze na swoim fanpage Oer, zwycięzca Beat Battle 2016 organizowanego w Turku w ramach SCABB Festival.

W Holandii, podczas międzynarodowego The Notorious IBE Perfect Beat Challenge 2016 Oer musiał zmierzyć się z 15 zawodnikami z całego świata. - Paczka dźwięków, którą dostaliśmy tym razem była bardzo uboga i zawierała 3 ciężko oklepane funkowe utwory z lat 70-tych – pisze na FB, dodając, że był jedyny, który używał samplera, podczas gdy inni przywieźli nawet komputery stacjonarne z wielkimi monitorami!

reklama

W ubiegłym roku Oer zasiadał w jury Beat Battle oraz wraz Biszem i kolegami z B.O.K. prowadził warsztaty dla naszej młodzieży. W tym roku postanowił przyjechać i wygrać jedną z turkowskich batalii na beaty.

Podobne artykuły

Spektakl

Spektakl "Ludzie Ludziom" na bis przyciągnął wielu...

15-09-2019
Powtórka spektaklu

Powtórka spektaklu "Ludzie Ludziom" już jutro - nie...

13-09-2019
Wideo: Spektakularne zakończenie ALSA! Czyli...

Wideo: Spektakularne zakończenie ALSA! Czyli jak...

12-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama