czwartek 26 listopada 2020

Leona, Leonarda, Lesławy

reklama

Wieczór z operetką

Wieczór z operetką
 

Wszyscy spragnieni wydarzeń kulturalnych powinni odwiedzić Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie, który przez lipiec i sierpień organizuje wakacje z kulturką.

Już w tę niedzielę 14 sierpnia wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w koncercie operetkowym pod hasłem „Z arią i piosenką przez świat”. W koncercie wezmą udział soliści scen poznańskich – Mirosław Niewiadomski oraz Sylwia Strugińska.

reklama

Jest to już druga operetka organizowana w ramach wakacji z kulturką. Pierwsza odbyła się 17 lipca i miała tytuł „Usta milczą, dusza śpiewa”. Zaproszonymi artystami również byli soliści z Teatru Muzycznego w Poznaniu – Agnieszka Wawrzyniak i Bartosz Kuczyk.

Wycieczka do opery to wspaniałe niecodzienne przeżycie, jednak nie wszystkich na to stać, dlatego wszystkich miłośników, zainteresowanych, albo osoby bez planów na niedzielę zapraszamy 14 sierpnia do Tuliszkowa na plac przy MGOK na godzinę 17:00.

Koncert zaplanowany jest na 1,5 godziny, jednak artyści na pewno chętnie wykonają jeszcze kilka utworów na bis. Dajcie się ponieść magii piosenek operetkowych!

Podobne artykuły

Wideo: Koncert Operetkowy na zakończenie V...

Wideo: Koncert Operetkowy na zakończenie V Edycji...

17 sierp.
Tuliszków: Popołudnie z operetką i musicalem

Tuliszków: Popołudnie z operetką i musicalem

13-08-2018
Tuliszków: Odwiedź zaczarowany świat operetki i...

Tuliszków: Odwiedź zaczarowany świat operetki i...

06-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama