sobota 24 sierpnia 2019

Bartosza, Jerzego, Maliny

reklama

1% dla Turku: Róża potrzebuje Waszego wsparcia

1% dla Turku: Róża potrzebuje Waszego wsparcia
 

Róża urodziła się z obustronną głuchotą czuciowo-nerwową, na ucho prawe jest całkowicie głucha 110dB, ucho lewe 60-70 dB. Obecnie Róża jest zaopatrzona w aparat słuchowy, ale by przywrócić jej obustronną sprawność słuchową i tym samym dać jej szansę na normalne życie walczymy o implant ślimakowy.

Córka była pacjentką KLINIKI FONIATRII I AUDIOLOGII W POZNANIU, skąd przenieśliśmy się do ŚWIATOWEGO CENTRUM SŁUCHU w KAJETANACH, gdzie miała dwie próby wszczepu implantu, niestety ze względu na liczne wady rozwojowe ucha i bliskość nerwu twarzowego odstąpiono od wszczepu.

reklama

Obecnie jest pacjentką Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy, gdzie dzięki pozyskaniu nowoczesnego sprzętu i wsparciu znakomitych neurochirurgów lekarze dają nam szansę na powodzenie zabiegu. Obecnie jesteśmy po badaniach i pełnej diagnostyce obrazowe: rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy i oczekujemy na ostateczną kwalifikację do zabiegu.

Róża oprócz problemów ze słuchem miała opóźnienie psychoruchowe i problemy z z równowagą. Dzięki naszej ogromnej pracy i ciągłej rehabilitacji zaczęła z opóźnieniem chodzić.

Córka posiada również choroby współistniejące jak: astma oskrzelowa, przez co musimy być pod kontrolą pulmonologa, a ze względu na inne dolegliwości jesteśmy też pod opieką takich specjalistów jak: kardiolog, endokrynolog, neurolog, okulista i lekarz rehabilitacji.

reklama

Wszystko to wymaga znaczących środków finansowych, ogromu pracy i czasu, przez co mama Róży zmuszona była do rezygnacji z pracy zawodowej, by w pełni móc zająć się opieką i rehabilitacją Róży.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OKAZANĄ POMOC I WSPARCIE.

Rodzice Róży: ANNA JAKUBOWSKA I TOMASZ BIEDZIAK Dane kontaktowe tel. 604 881 897 e-mail: luxania@konin.lm.pl
dzieciom.pl/podopieczni/24114

Wszelkie darowizny prosimy kierować na konto:
FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem 24114 Biedziak Róża – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Można też przekazać 1% podatku. Wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać:
KRS: 0000037904 a w polu „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”: 24114 Biedziak Róża

Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych OPP.

Podobne artykuły

 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

21 mrz.
1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze...

1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze wsparcie

20 lt.
1% dla Turku: Marcin wróć do nas

1% dla Turku: Marcin wróć do nas

14 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama