czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Powstaną nowe siłownie plenerowe

Powstaną nowe siłownie plenerowe - foto: Joanna Kośmider / wikimedia.org
foto: Joanna Kośmider / wikimedia.org 

W tym roku w naszym mieście powstaną nowe siłownie zewnętrzne. Urządzenia fitness będą ogólnodostępne, pojawią się w trzech częściach miasta.

Urządzenia fitness staną przy placu zabaw na osiedlu Muchlin. To miejsce, gdzie rodzice i dziadkowie przychodzą z małymi dziećmi, a młodzież korzysta z sąsiedniego boiska. Druga siłownia zewnętrzna wybudowana zostanie w Parku Tura na Osiedlu Wyzwolenia. Park od pewnego czasu jest miejscem wypoczynku dla tej części Turku. Oba wymienione place fitness Miasto Turek wybuduje ze środków budżetowych.

reklama

Ponadto Gmina Miejska Turek wesprze Spółdzielnię Mieszkaniową „Tęcza” w budowie siłowni zewnętrznej przy ul. Spółdzielców. Ten plac fitness również ma powstać w 2017 r. Wszystkie siłownie będą ogólnodostępne i bezpłatne. 

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Turek: 1629 osób biło rekord Polski w aerobiku!

Turek: 1629 osób biło rekord Polski w aerobiku!

29-09-2017
Wywiad: Trendy i nowości w świecie fitnessu

Wywiad: Trendy i nowości w świecie fitnessu

08-09-2017
Turek: Dwie nowe siłownie plenerowe

Turek: Dwie nowe siłownie plenerowe

21-07-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama