czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

1% dla Turku: Hubert prosi pomoc

1% dla Turku: Hubert prosi pomoc - foto: archiwum prywatne
foto: archiwum prywatne 

3,5-letni Hubert od urodzenia choruje wskutek powikłań okołoporodowych i nierozpoznanej choroby genetycznej z cechami autyzmu, która w znacznym stopniu spowalnia jego rozwój fizyczny i psychiczny. Dziś prosi o pomoc w postaci 1% Waszego podatku.

Hubert przebywał już na oddziałach szpitalnych w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie i Łodzi. Przeszedł wszystkie niezbędne badania, lecz pomimo tylu badań, nie udało się lekarzom ustalić na co on konkretnie choruje. Chłopiec bardzo późno zaczął chodzić, nie mówi i nie potrafi sam jeść. Jest pod stałą opieką psychologa, logopedy i pedagoga. Wymaga stałej intensywnej rehabilitacji. Niestety koszty rehabilitacji przekraczają budżet domowy rodziców.

reklama

Dlatego też w imieniu rodziców zwracamy się z uprzejmą prośbą do Czytelników portalu o przekazanie 1% z podatku na rzecz Huberta. Jest on podopiecznym fundacji "DZIECIOM" ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ.

1% dla Turku: Hubert prosi pomoc

Podobne artykuły

Wielkopolanie chętniej dzielą się swoim 1%

Wielkopolanie chętniej dzielą się swoim 1%

8 list.
Podziękowanie za Wasz 1%

Podziękowanie za Wasz 1%

24 paźd.
 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

22 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama