czwartek 24 października 2019

Arety, Marty, Marcina

reklama
Wzorek

1% dla Turku: Hubert prosi pomoc

1% dla Turku: Hubert prosi pomoc - foto: archiwum prywatne
foto: archiwum prywatne 

3,5-letni Hubert od urodzenia choruje wskutek powikłań okołoporodowych i nierozpoznanej choroby genetycznej z cechami autyzmu, która w znacznym stopniu spowalnia jego rozwój fizyczny i psychiczny. Dziś prosi o pomoc w postaci 1% Waszego podatku.

Hubert przebywał już na oddziałach szpitalnych w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie i Łodzi. Przeszedł wszystkie niezbędne badania, lecz pomimo tylu badań, nie udało się lekarzom ustalić na co on konkretnie choruje. Chłopiec bardzo późno zaczął chodzić, nie mówi i nie potrafi sam jeść. Jest pod stałą opieką psychologa, logopedy i pedagoga. Wymaga stałej intensywnej rehabilitacji. Niestety koszty rehabilitacji przekraczają budżet domowy rodziców.

reklama

Dlatego też w imieniu rodziców zwracamy się z uprzejmą prośbą do Czytelników portalu o przekazanie 1% z podatku na rzecz Huberta. Jest on podopiecznym fundacji "DZIECIOM" ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ.

1% dla Turku: Hubert prosi pomoc

Podobne artykuły

 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

21 mrz.
1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze...

1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze wsparcie

20 lt.
1% dla Turku: Marcin wróć do nas

1% dla Turku: Marcin wróć do nas

14 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama