czwartek 27 luty 2020

Gabrieli, Liwii, Leonarda

reklama

Warsztaty dziennikarskie z Przystanią i Turek.net.pl

Warsztaty dziennikarskie z Przystanią i Turek.net.pl
 

Lubisz pisać bądź fotografować? Koniecznie musisz wziąć udział w warsztatach dziennikarskich organizowanych przez stowarzyszenie Przystań.

Jak przygotować się do wywiadu i jak zrobić dobre zdjęcie do gazety? Między innymi tego dowiedzą się wszyscy ci, którzy zdecydują się wziąć udział w warsztatach dziennikarskich organizowanych przez stowarzyszenie Przystań.

reklama

Zajęcia odbywać będą się codziennie podczas trwania Akademii Letnich Spotkań Artystycznych. Obok zagadnień czysto teoretycznych, dużą rolę odgrywać będzie praktyka. Warsztatowicze będą mieli okazję nie tylko podszkolić swój warsztat i przyjrzeć się z bliska pracy lokalnych dziennikarzy, ale samemu opisywać wydarzenia z kolejnej edycji festiwalu. Pierwsze zajęcia już w sierpniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 31 lipca o godz. 16.00 w siedzibie stowarzyszenia Przystań, ul. Browarna 13.

Nie możesz przyjść na spotkanie, a chcesz wziąć udział w warsztatach? Zadzwoń pod numer 787 77 74 72.

Warsztaty dziennikarskie z Przystanią i Turek.net.pl

Podobne artykuły

Spektakl

Spektakl "Ludzie Ludziom" na bis przyciągnął wielu...

15-09-2019
Powtórka spektaklu

Powtórka spektaklu "Ludzie Ludziom" już jutro - nie...

13-09-2019
Wideo: Spektakularne zakończenie ALSA! Czyli...

Wideo: Spektakularne zakończenie ALSA! Czyli jak...

12-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama